Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Maca gyökéren kívűl még mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maca gyökéren kívűl még mi erősíti a női nemi vágyat?

Figyelt kérdés
Totál nulla a szintem már évek óta.

máj. 22. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyen vagy. Nem hiszem, hogy ezek az afrodiziákumok tudnak segíteni.
máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van egy hölgy ismerősöm. Évek óta semmi szex, maszti még gondolati szinten sem. Voltak a férjével párterápiás kezelésen, szedett hormon készítményeket ,gyógynövényi tablettákat. Semmi változás. Aztán összejött egy másik pasival. Napi szinten kívánja a szexet. Vannak furcsa esetek. Nem tudom, hogy te tartós párkapcsolatban élsz e mert az a egyik legnagyobb libidógyilkos.
máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nincs párom. pont ez miatt nem volt tartósak.
máj. 22. 14:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Boswellia.
máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Ebben az esetben viszont szintén egy aszexuális férfit kellene keresned. férfiban is van csak kevesebb. Ez a legjobb megoldás. Én egészséges vágyakkal rendelkező férfiként élek egy aszexuális nővel. Sokszor maga a pokol. Ezt az elején tisztázd még mielőtt komolyra fordul a dolog. (Az én párom szekunder aszexuális) régen egészséges szexualitással rendelkezett.
máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem h egy férfi aszex nővel élne. aszex férfi olyan nincs. csak azért hazudják h csaliba fogjanak, sztem.
máj. 22. 14:27
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha a legelején kiderült volna egy napot sem éltem volna együtt vele. Csak sajnos mikor hozzám költözött onnantól fogva semmi szex. Ennek már 8 éve. Óriási nagy balek vagyok tudom. Kirakni meg nincs szívem. Így ingyen lakhat, külön szobája van, veszem a kaját ,ajándékokat és szexelni sem kell neki. Akadémiát alapíthatna ez a nő.
máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!