Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anális szex előtt mit és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex előtt mit és mennyit szoktatok enni?

Figyelt kérdés
A kimosás, meg ilyenek megvan, meg én is csináltam már, előző este és aznap is, de az étel terén eddig csak azt csináltam, hogy az adott napon már nem igazán ettem. Nektek van valami jól bevált praktikátok? Aznap meg előző nap szerintetek jó lehet, ha száraz dolgokat eszem, pl puffasztott rizs, keksz, de ebből is kicsit. Amiatt gondoltam, mert kissé jobb ha szilárd marad minden és kevésbé kenődik.

máj. 22. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Most komolyan van olyan nő aki éhezteti magát azért hogy egy pasi seğğbe dughassa? Azon már nem lepődök meg hogy a mai pasik elvárják hogy napokig ne egyél egy 5 perces menetért, de hogy egyes nők ebben partnerek. Aranyból van a bránere vagy mi?
máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

#1

Szívemből szóltál 😂

máj. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Egyél normálisan, rostdús ételeket. Akkor is lehet baleset, ha beöntést csinálsz, ez mindig benne van a pakliban, de ha előtte elmész wc-re és normális állagú a széklet, kevés az esély. Hanyagold a hüvelyeseket és az olyan ételeket, amiktől puffadhatsz vagy kedvezőtlen a bélflórának.


N

máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Elég nyomi hozzáállás! Normálisan egyél és sportoljál! Ekkor felszívodik minden. Kemenyet szarsz és alig kell kimosni valamit...
máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Én sem eszek vagy csak kis falatokat ha találkozom a párommal. Épp ezért hogy ha bármikor akarja az anált nehogy gond legyen.
máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Kijött egy kis fos mikor megültem. Lehányta a nyakát én meg fingottam egyet a köhögéstől. Letöröltük aztán ennyi, mit dramatizálni?
máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!