Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan szexuális vágyatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szexuális vágyatok, amit a pártokkal nem mertek megosztani, mert kiakadna?

Figyelt kérdés
Párok, házastársak, fiúk, lányok válasza mind jöhet. És ha van ilyen, akkor mi lenne az?

máj. 23. 13:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Édes hármas +1 férfival.

25/N

máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az nekem is nagyon vágyam, csak nekem a nejem nem akarja :/
máj. 23. 13:59
 3/24 anonim ***** válasza:
72%

Nyilván 2 nővel.

Természetesen biszex mindkettő.😊😇

Tudom hogy rendesen nem tudnám mindkettőt kielégíteni de a látvány nagyon jó lenne.

máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
35%
Nincsen olyan
máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
van hát. De a pasim nem igazán nyitott.
máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Van. Nem akadna ki de nem is tenné meg. Szeretném ha anális a izgatna miközben kiveri nekem,vagy tőlem lehet orál is.

Neki tabu a férfi hátsója.

Nem mondtam neki konkrétan, hogy így ezt szeretném de ismerem már...

máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mi lenne az, amire nem nyitott?
máj. 23. 14:33
 8/24 A kérdező kommentje:
5-östnek szántam a kérdést.
máj. 23. 14:35
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Prosztatamasszázs talán.
máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Erényövet szeretnék hordani. Vagy legalább néha felvenni és úgy kényeztetni a feleségemet hogy rajtam van, és bármilyen kívánságát telejsítem hogy levegye rólam..


Eddig még nem mertem a feleségemnek mondani mert félek hogy hülyének nézne. Lightosabb bdsm-el próbálkoztunk párszor és van ami bejön neki van ami nem, de azért ő nem ízig-vérig domina típus.

máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!