Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egyéjszakás kalandnak használt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kalandnak használt egy férfi. Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Én érzéseket tápláltam iránta, úgymond belé voltam zúgva mióta megismertem, kb.2 hónapja. El sem hittem, hogy randira hívott. Jókat beszélgettünk, vacsorázni voltunk, moziba, színházba. A 3.randi után lefeküdtünk egymással, aztán hiába kerestem, folyton mellőzött. Majd nyíltan megmondta,hogy részérők csak ennyi volt és nem akar tőlem semmit.

Megalázva érzem magam, butának és naívnak. Még sosem használtak ki így. Hogy tudnék ezen túllépni?


máj. 23. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
3x elvitt randizni, ez nem az egyéjszakás kaland definíciója. Részéről nem jött be a dolog és ennyi. A kapcsolatokhoz 2 ember szükséges, nem csak a te... Keress mást.
máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Előfordul. Legalább felvállalta, hogy nem akar többet. Szar érzés nyilván hisze nem tudod mi volt a gond de nem tudsz ellene mit tenni. Jó hír, hogy ezt az idő gyógyítja de leghamarabb egy "új" pasi akit megkedvelsz. Nekem 2 ilyen volt, de mi is megbeszéltük, hogy nem lesz folytatás. Bevallom nem gondoltam, hogy lehet lánnyal egyáltalán rossz a szex de velük nagyon rossz élmény volt. F.
máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 bolognai a kedvencem ***** válasza:
62%

Használt?

Mi az, hogy használt...?


Persze, ha megkedvelted akkor elhiszem, hogy rosszul esik, de az ilyet el kell tudni fogadni. Attól, hogy randiztok, szexeltek még nem biztos, hogy komoly kapcsolat is lesz. Ahhoz két ember kell.


Talán azt tudod tenni, hogy legközelebb előre nem éled bele magad.

máj. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Úgy hogy tanulsz belőle és legközelebb már nem leszel ilyen naív.
máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

#3 Igazából leírta amit gondolok. Nem használt, hiszen te is akartad.

Valamiért úgy gondolta, hogy neki ennyi elég volt, nem akarja folytatni.

Ezt kellene megérteni és nem egyből áldozatnak beállítani magad, hogy ki lettél használva. Mert így csak magaddal fogsz kicseszni.

máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

1#-essel értek egyet. Akart volna ő többet, de valószínűleg nem volt jó neki, valami hiányzott.

Én is voltam már úgy, hogy nagyon tetszett egy nő külsőre és a személyisége is, de az ágyban kiderült, hogy nem egyezik az igényünk, ezért én inkább elbúcsúztam tőle.

máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

ebben ennyi volt!


hogy hogy tedd túl magad rajta? lépj tovább, majd elfelejted

máj. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

Tanulj belőle csillagom legközelebbre.

Ja - és ez a válasz nem fog tetszeni neked, pedig igazam van - nem a pasi csapott be, hanem te saját magadat!!! Amikor el akartad hinni a nagy-nagy trubadúrt, te szerelmesedtél bele a pasiba, senki sem kényszerített rá.

máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
78%
Nem használt ki már bocsi.
máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Jaja, te nem voltál ott amikor bhasztatok vagy mi?
máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!