Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek saját bevallása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek saját bevallása szerint bejövök, akkor érdemes-e óvatosan utalgatnom a szexre, vagy csak a jófiút kell játszani és magától mászik majd rám?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valalmi tapasztalt, itt a lehetőség nem szeretném elcseszni.

máj. 23. 18:43
1 2
 1/11 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%
Flörtölj vele, ne utalgass a szexre.
máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne utalgass egy szóval se!!! Menjetek el valami programra kettesben, s amikor már smaci-tipi-tapi van akkor a csaj tudni fogja, hogy nem verset olvasni akarod felhívni a lakásodra :)
máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Nincstovább ***** válasza:

Bejössz? Ez mit takar?

Azt mondta helyes a pofikád vagy mi? :)

máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Barátnőjével üzent nekem, hogy bejövök neki. Rendes lánynak tűnik, de tartok attól, hogy csak lehúzogatni próbál.
máj. 23. 19:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randira először,lányoknak kell időt hagyni,nem szabad siettetni.Utána szépen lehet nyomulni,de csak fokozatosan.Kézfogás,csók,tapi,petting szex.Éreztetni fogja veled ha már szívesen a bugyijában látna.
máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Nincstovább ***** válasza:

Hány évesek vagytok 12, hogy üzengettek?

Neked inkább a tanulásra kellene koncentrálnod még nem a szexre :)

máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
34 vagyok és eléggé zöldfülű
máj. 23. 20:27
 8/11 Nincstovább ***** válasza:

34? O.O

És a lány?

máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
30 felett van ő is. nem is ez volt a kérdés. szépen kérlek ne cikizz azért valakit, mert nem egy szexmániákus egyén.
máj. 23. 20:37
 10/11 Nincstovább ***** válasza:

Eszemben sem volt cikizni, ne értsd félre, csak meglepődtem :)

Általában azt gondolná az ember, hogy egy felnőtt nő tudja jelezni, hogy szimpatikus neki valaki, nem a barátnőjével üzenget…

Nos ebben az esetben, szerintem, nem érdemes utalgatni a szexre. Vidd el randizni, ha úgy alakul, akkor majd ő úgy is jelezni fogja, hogy többet szeretne, mint sétálni :)

máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!