Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért akarom, hogy megerőszako...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarom, hogy megerőszakoljanak?

Figyelt kérdés
Valamiért állandóan arra gondolok, hogy bárcsak este, mikor sétálok hazafelé, valaki megfogjon, és jól megbasszon. Valamiért izgatónak tartom, ha egy férfi erősebb nálam és ezt ki is használja. Ez miért van? Nektek is vannak ilyen gondolataitok?

máj. 23. 22:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy komolyan gondolod... Én ezt el tudom kérdezni a partneremtől, aki ezt elszínészkedi, de egy undorító, igénytelen, számodra taszító férfi ha ezt tenné, az nem örömöt váltana ki belőled. Jól elkapsz tőle valami STD-t, meg felcsinál... rohadtuk nem lenne izgató.
máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%
Ez csak akkor működik, ha van hozzá megfelelő partnered és egy szerpjáték keretin belül megéltek hasonlót. Semmilyn más esetben NEEM!
máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez max a fantázia szintjén működhet. Az erőszak pont attól erőszak, hogy a másik fél akarata ellenére történik. Azért vigyázz magadra sötétedés után.


F

máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Fantáziálsz, ha meg ténylegesen elkapna valaki és megerőszakolna, olyan traumáid lennének, amiket jó estben évek alatt tudnál segítséggel feldolgozni, rosszabb esetben soha.
máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én félek az ilyentől ez csak akkor izgató ha meg van játszva
máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarod hogy megerőszakoljanak csak eléggé nagy a sub hajlamod és ezen fantáziálsz mert ezt tartod megalázónak tudat alatt. Próbáld ki csak simán egy swinger klubban vagy szexmoziban ahol a személyzet még valamilyen szinten vigyáz is rád hogy hagyod magad használni. Szerintem rájössz majd lassan hogy nem a megerőszakolásra vágysz hanem szeretnéd magad számodra megalázó helyzetbe sodródni. De ott legalább viszonylagos biztonságban tudod ezt megtenni.
máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer is meggondolnád, ha csak egy ilyen sikertelen próbálkozás is történne veled. Ne akard hogy egy idegen ezt tegye.
máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezö! Nemed? Korod?
máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%
Köszönjük Pistike
máj. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy egy valós nemierőszak mennyire durva is lehet, viszonylag gyakori női szexfantázia.

Két ötletem van rá. Az egyik a szokásos, hogy szexuálisélvezetet okoz a kiszolgáltatottság, megalázás, a tárgyként kezelés. Valahogy ezek gyakran öszekötödnek a szexuális élvezettel.

A másik pedig, hogy azért élvezetes ez a gondolat, érzés, mert a nők szeretnek tetszeni, megfelelni. És akit megakarnak erőszakolni az biztosan egy JÓ NŐ. Annyira dögös kivánatos, hogy minden fenntartás nélkül, ott helyben elkapnák, letepernék, megdugnák. Annyira vonzó, hogy muszály megdugni akár erőszakkal is. Szóval nincs semmi nyifinyafi, ez nem tetszik az nem tetszik, hanem egy igazi basznivaló csaj.

Furcsa, de legalább gondolatban a nemierőszak egyfajta bokolás lehet, a nőknek.

Talán a bennünk lévő ősi szexuálisösztönök miatt élvezük hogy megfelelünk a természet szaporodási parancsának.

máj. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!