Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Éreztétek már "mocskosnak"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már "mocskosnak" magatokat szexet követően?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak, akik kifejezetten a vad, perverz aktusokat kedvelik, és izgatja őket a "mocskosság", de most nem ebben a "jó" értelemben vettre gondolok, és nem is feltétlenül arra, hogy közvetlenül utána. Inkább úgy, hogy lefeküdtetek valakivel (vagy történt köztetek bármi erősen szexuális jellegű), akivel utólag nem biztos, hogy kellett volna, és ha visszagondoltatok rá később, akkor jött elő ez a kellemetlen beszennyezettség érzet. Mi volt az oka, mit csináltatok, ami ezt váltotta ki? Az is érdekelne, hogy sikerült-e túltennetek rajta magatokat, és ha igen, mi segített.

Kort, nemet nem kötelező írni, de megköszönöm, ha mégis megteszitek. Azt is, ha valaki megemlíti mellékesen, hogy fiú-lány, lány-lány vagy fiú-fiú felállásban történt-e a dolog.



máj. 24. 02:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Röviden felizgultam a nővéremre, de egy bizonyos dolog volt az ami kiváltotta. Azóta is van egy bizonyos rossz érzésem ez miatt.
máj. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Nekem csak olyan volt hogy a párommal voltam együtt. Nagyon rossz volt akkor a kapcsolatunk.

Mikor haza jöttem hányingerem volt az egésztől. Gyorsan zuhanyoztam hogy lemossam magamról meg a szagát is. Fogat mostam mert éreztem a számban az ízét. Nagyon sokáig mostam a fogaim és nyelvem már véresre sikáltam.

máj. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Erdoben fiu fiuval
máj. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Megcsalt és lebukott a pasim. Azt hittem, jó ötlet, ha revansot veszek. Nagy hiba volt.
máj. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Nincstovább ***** válasza:
100%

Az elsővel akivel szexeltem, aki elvette a szüzességem kb. 7hónapig voltunk együtt. Mai fejjel már tudom, hogy csak arra kellettem neki, de akkor teljesen rózsaszín köd volt. Az utolsó aktusunk után láttam, hogy valami zavarja, megkérdeztem, hogy mi a gond, elmondta, hogy előző nap megcsalt… Fiatal voltam, 16 éves ő meg jóval idősebb… elsírtam magam, nagyon megalázva és át érve éreztem magamat. Amikor megláttam, hogy próbál két könnycseppet kicsikarni magából, akkor a kormányba vertem a fejét és ott hagytam. Ma már tudom, hogy baromira nem tisztelt, csak kocsiban vagy tóparton voltunk együtt, egyszer szülinapomra elvitt egy hotelba és ennyi… tudom, de mentségemre szóljon, hogy buta kislány voltam. Azután nagyon sokáig úgy éreztem, hogy semmi másra nem vagyok jó csak arra, hogy könnyítsenek magukon… 1-1,5 évig minden nap többször lefürödtem, mert ha megéreztem az illatát vagy erre gondoltam, öklendeztem… de végül elmúlt, de nagyon nehezen.

Azóta minden évben rám ír szülinapomon, hogy nem e akarok vele bármit is összehozni, pedig tudja, hogy már férjnél vagyok. Sosem válaszolok rá.

32/N

máj. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlo nekem is volt munkahelyen egy sraccal

Volt csaja de azt mondta hogy nincsenek mar jóba es szakitani akar vele

Osszejottunk

Kb egy hetig tarott, amikor azt mondta hogy kibekultek es megse szakitanak

máj. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Mikor félórával azután, hogy megdugtam egy lányt, dugnom kellett a barátnőmmel is. Éjjel volt, azt hittem már alszik mire hazaérek, de nem aludt és rám mászott. Nem mertem visszautasítani, nagyon szarul éreztem magam.
máj. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%

7

És melyikük volt jobb?

máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
#8: a barátnőmmel csak arra figyeltem, hogy ne vegye észre, hogy fejben nem igazán vagyok ott. Nem az volt életem dugása.
máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Amikor mérgemben lefeküdtem az exemmel. Nagyon szar volt, plusz még a párom is kiakadt, hogy megcsaltam.
máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!