Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Idősebb hölgyek (50+) mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb hölgyek (50+) mit gondoltok arról, hogy manapság az emberek többsége szőrteleníti az intim területét?

Figyelt kérdés
Ha jól sejtem, akkor ti már felnőttként találkoztatok ezzel. Mit szóltok hozzá? Zavar vagy elfogadjátok vagy örültök neki?

máj. 24. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Idősebb hölgyek (100+), mit gondoltok arról, hogy ma már nem kell fejkendőt hordani? 😅 Kb ez a kategória.
máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Azt gondolják, hogy mindenkinek a magánügye. Szerinted az 50-es pasikat meg az érdekli, hogy a fiatalok milyen fazonnal hordják a lompost?
máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak 44 vagyok, de a 20-as éveim elején még nem volt mindenki csupasz.

Elfogadom nyilván, meg annyira nem is érdekel mások mit csinálnak. De azokat sajnálom akik amúgy nem akarnák levágni, de túl nagy rajtuk a külső nyomás.

máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok még ötven, de amikor középiskolába jártam, még senki sem borotválta. Később a fősuli alatt már akadt egy-két borotvált lány a zuhanyzóban. Engem hogyan érintett? Kipróbáltam, tetszett, a mai napig szőrtelenítek.
máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!