Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan szoktak anál közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktak anál közben élvezni? 32/f

Figyelt kérdés
Kb. Egy éve kezdtem az anális önkielégítést 12 centis (használható része) dildóval, előtte,csak ujjal próbálkoztam, azt nem élveztem, dildód is sokáig nem. Fél éve lehetett az első valódi orgazmusom. Úgy hogy sűrű vizelet távozott. Most már 6-8 alkalommal is van orgazmusom kb 2 órát szoktam önkielégíteni. Minden egyes alkalommal spriccelek, van hogy sperma is van. Most próbáltam először 16,5 centis dildód, erősebb az orgazmusom attól S elég 6 lökés azzal. Szerintem inkább végbél, mint prosztata orgazmusom van.

máj. 24. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ujjazni szoktam magam,vagy csak körkörösen masszírozni a lyukat,ettől pillanatok alatt elélvezek.Ha dildóval csinálom,abból 16 centiset használok,azzal is könnyen elélvezek,4-5 löket után,ha közben verem magamnak
máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Te meleg vagy.
máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem ha dugnak, könnyen elélvezek, önkielégítés közben csak ritkán
máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérdésemmel főleg arra vagyok kíváncsi, hogy maga az análisan elért orgazmus hogyan nyilvánul meg
máj. 24. 14:32
 5/6 anonim válasza:
Ez valóban nagyon jó kérdés..napok óta erre keresek választ ugyanis akárhol keresem mindenhol csak sima prosztata orgazmust találok ahol ugymond sperma távozik ..de nekem eddig csak olyan volt hogy jó nagyokat spricceltem ami teljesen folyékony és átlátszó...tény hogy brutálisan jó érzés de erről sehol nem találtam semmit
máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem jött össze sajnos. Akár ujjal, akár segédeszközzel próbáltam, túl kényelmetlen a pozíció, nem tudom sokáig tartani, így nem értem el sose a prosztataorgazmust. Talán majd egyszer
máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!