Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Alkalmi kapcsolat. Ismerkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolat. Ismerkedés a Tinderen... Hogyan működik? Mik az elvarasaik a fiúknak? Csak megtortenik és viszlát? Kinek való? Tapasztalat gyujtesnek? Van hogy komoly kapcsolat lesz belőle a végén? 25L

Figyelt kérdés

máj. 25. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként én nem vagyok sikeres de nem alkalmit keresek.


Nekem volt 2 éves kapcsolatom társkereső ről szólva lehet belőle komoly.

máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tinderrol csak alkalmi jott ossze. Tartalmas parkapcsolatra nem tudom ha megfelelo. Sol a felszines ember.
máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A többség elvárása, hogy lyukad legyen és végre dugni tudjanak. Mivel amúgy sem túl pengék a csajozásban ezért valószínűleg akarják majd több alkalommal is.

Kinek való? Bárkinek akinek van egy minimális élettapasztalata, kommunikációs készsége. Lehet ott találni kb. bármire, alkalmira, de akár komoly kapcsolatot is. Szűrni kell a jelentkezőket.

máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Tindert nem ismerem. Én itt ismerkedtem, és tartós ismeretség lett belőle. Azóta szétmentünk, a lány együtt él egy pasival, már szült is, de a mi ismeretségünk továbbra is megmaradt.
máj. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt is van ismerkedési kategória.
máj. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legtöbb, csak dugni akar. De párkapcsolatot is ki lehet hozni belőle, ha jók a szenzorjaid.
máj. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak dugni akarnak. Az extrémitásokra jobban lehet szűrni, de szelektálni kell, mert sok az igénytelen.
máj. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon buta dolog általánosítani. Nincs fix szabály erre. A Tinder egy felület az első lépéshez, aztán hogy ki mit hoz ki belőle, mikor már élőben találkoztok, annak már semmi köze a tinderhez.
máj. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem három alkalmi jött onnan össze és egy párkapcsolat. Nőként igazából csak válogatni kell és szűrni kivel-mit szeretnél.
máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!