Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ezután a pénisz kínzás után,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezután a pénisz kínzás után, mire lehet számítani meddig fog fájni utána?

Figyelt kérdés

Barátnőm csapkodná meg.

10 csapás rá fa vonalzóval, 10 nádpálcával, és 10 keskeny övvel. Ugyan furán nézett barátnőm, mikor ezt kértem tőle, de megtenné. Engem ez izgat. Volt már valakinek része hasonlóban? Mire lehet utána számítani?



máj. 25. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz ennyi, csak mindegyikből egy és b.h.gyozl ott helyben, s utána már csak katéterezve.
máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Ha nagyon durván elverné, akkor kivérezhet. Szerintem fokozatosan haladjatok az erősséggel és akkor nem lesz baj. Ha fájdalomra vágysz sérülés nélkül, akkor vegyetek egy tüskés ingerkereket. Azt megjárathatja a barátnőd a makkodon és a hímvesdződön. Az kellemetlen lesz, de nem hagy nyomot. A heréidet sem hagyja ki.
máj. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2

Tüskés kereken már túl vagyunk, használom évek óta.

máj. 26. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!