Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sok férfinak van a péniszén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfinak van a péniszén kis zsírmirigyek (kis fehér "pöttyök"), amiket orvosok szerint nem lehet kezelni és nem is érdemes. Lányok titeket ezek zavarnak, ill. fiúk nektek milyen élményeitek vanna kezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
A nők nagyon sokat fizetnek rücskös vibrátorokért, mi meg elég nayg felárat a rücskösített óvszerért, örüljön, akinek van. Sőt, képzeld, nagy divat fémgolyókat ültetni a farok bőre alá, hasonló célból.
2009. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mire gondolsz, de engem nem zavar és a barátom sem szokott velük foglalkozni. Ennyi szépséghiba kell! :)

És az előttem szólónak érdekes a meglátása, de érdemes rajta elgondolkozni! :D

19 éves lány

2009. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nme zavar egyáltalán,a puncik sem egyformák,sőt van akinek elmullik,lehet neked is elfog,ha neked van,vagy te lány vagy? Akkor a barátodnak:))
2009. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar,észre se vettem amig az exeim rá nem kérdeztek hogy nem e zavar:D
2009. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a pénisz 60%-án van és nagyon zavar. Nem tudok vele semmit csinálni. Lányok titeket zavar ha egy pasin ilyen pöttyök vannak?
2009. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

fiú vagyok és nekem az alső részén vannak ilyen pöttyök....

írtam 1-2 orvosnak ők azt mondták, hogy nem kell velük foglalkozni és nem is lehet eltüntetni

2009. jan. 7. 14:34
 7/12 anonim ***** válasza:
jó hogy van ilyen izé !! Engem és a lányt sem zavarja !!
2009. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar a páromon, a makk pereme körkörösen tele van ilyen kis fehér izékkel. Először azt huttem valamilyen vírus okozta szemölcsök. Aztán a doki a neten azt mondta inkább zsírmirigyek lehetnek. El lehet tüntetni valahogy? Eléggé zavar főleg orálszexnél.
2009. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
elötem szólo le irnád a doki linkjét vagy vaalmi elérhetőségi cimet ahol lehet vvele komunikálni mrt nekem is vanak és érdekelne a dolog hogy mi az és hogy mi mere hogyan!4 elöre is köszi
2009. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is azt olvastam, hogy vagy magától elmúlik vagy ha nem akkor lézerrel el lehet távolíttatni. (Már ha erről a "pearly penile papules" dologról van szó.)
2010. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!