Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha azt kérem a barátomtól, hogy a nevem kezdőbetűjét borotválja a mellkasán lévő szőrbe?

Figyelt kérdés

Megtennétek? :)

Zárójelben megjegyzem, hogy én a puncimon gondoltam megvalósítani az ő kezdőbetűjét, erről mi a véleményetek? :D


2010. nov. 8. 23:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát, hacsak nem jeti vagy chubbaka a barátod, akkor nem fog érvényesülni a monogram.


Én mondjuk nem tenném meg, mert minek csináljak hülyét magamból. Szerintem ez nem kedves, nem romantikus, inkább szánalmas... Ne haragudj, de ez a véleményem. Bár én már öreg vagyok ( 38 éves ), így lehet, hogy nem vágom a dolgot. Tény, hogy nekem az emo-stílus sem tetszik...


Az összetartozás jeleként én inkább valami jin és jang dolgot vennék, pl váza,stb. Vagy ami szexi és vicces is lehet : nyomtatható, rávasalható matricát vennék és készítenék egyedi fehérneműt magunknak. Pl. :fehér boxeralsóra rávasalni : "El a kezekkel : Ági játéka!" vicces kis figurával. Vagy valami ilyesmi, hirtelen ez jutott az eszembe.


De megismétlem, én öreg vagyok. :)

2010. nov. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%

én a seggem két partjára íratnék két "B" betűt...


Üdv, Bob

2010. nov. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!:D

Bob kezdj bele! :)

2010. nov. 8. 23:35
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

Ez olyan mint a megbélyegzés...az emblémádat sütöd rá...(csak a módszer kicsit fájdalommentesebb mint a középkorban)

Hát azért arra gondolj, h te nem veszed le a bugyid társaságban (talán) de ő a haverjai előtt egy focimeccs, vagy csak sörözés alkalmával takargathatja meg magyarázhatja a jelet XD(nem tom mi a neved)

Én nem mennék bele.

2010. nov. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

sok eszetek lehet.....hahahahaaaaaaa

ha erre vágytok, akkor hajrá, és örüljetek egymásnak......olcsó játék hüly....pontpontpont

2010. nov. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem ez elég nagy hülyeség. Sem nem romantikus, sem nem vicces, hanem inkább idétlen. Másrészt te még a puncidon ellehetsz az ő nevével, de ő le se fog tudni vetkőzni sehol, például uszodában vagy mittudomén, mert aztán mindenki azt bámulja...
2010. nov. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem rögtön tetováltassatok,minek ezt elaprózni ...
2010. nov. 9. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!