Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok egy eléggé szőrös kar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok egy eléggé szőrös kar gáz egy pasinál? Vagy jobb ha szőrteleníti a karját?

Figyelt kérdés

Én járok gyúrni kondiba de úgy látom az izmosabb pasikon nem nagyon van szőr, mert leszedik magukról, viszont mégse homizzák le őket hiszen a kigyúrtság férfiassá teszi az embert. Nos nekem elég szőrös karom van és volt már hogy egy lány olyan furcsán nézett rám miatta főleg a karomra jobban mondva. Mintha visszataszítónak érezte volna. Tényleg ennyire zavaró ha valaki túl szőrös? Az már jobb ha epilálja vagy gyantázza?

Kort is írjatok.


2010. dec. 24. 02:03
 1/8 anonim válasza:
75%

ne tudom hogy hány éves vagy de szerintem nem gáz, sőt engem jobban zavar ha észreveszem hogy szedve van...az se nagyon de talán elgondolkoznék (ha nem nagyon ismerném) hogy netalántán meleg e...akkor is ha ki van gyúrva.

15/l

2010. dec. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy leszedd!!! Lehet csak a karod formáját nézte, mert tetszett neki. Képet küldj, megmondom gáz-e. :)
2010. dec. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz szerintem, ha le van szedve. Egy pasi legyen szőrös, úgy férfias. Nálam az elfogadható, ha max a hónalját szőrteleníti, meg ha úgy tartja kedve, akkor ott lenn is. De máshol legyen rajta szőr, hiszen attól is férfi a férfi. Lehet akármilyen kigyúrt, ha szőrtelen, akkor számomra inkább undorító. 20/L
2010. dec. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet a szőr az a férfiasság illetve a magasabb tesztoszteronszint jele ha mondjuk szőrösebb a karod ,de a gének is idézhetik elő. Van akiknél a kevesebb szőr az olyan mintha neked több lenne, tehát egy ilyen arányszerű dolog is de azért írtam mert "általában" annak a jele.


Egyszer ült mellettem buszon egy valószínűleg hormonzavaros lányt látszott az alkatán is akinek a keze nem is szőke mint az enyémen hanem fekete szőrös volt. Rendesen elundorodtam tőle tőle.(ezt csak így érdekességképpen megosztottam ,nem lehet neki kellemes)

A nőkből persze nem undort vált ki hanem fordítva :) . Többnyire hozzátartozója egy férfi szexepiljéhez.

19/F

2010. dec. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ez hihetetlen, hogy a nőkkel ellentétben a férfiaknak lényegében semmit se kéne csinálni, csak megérteni, hogy szőrösen szexibbek, mint csupaszon, mégis folyton ezen jár az agyuk...
2010. dec. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Isten ments hogy leszőrtelenítsd a kezed!
2010. dec. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól még egyáltalán nem férfias az, aki ki van gyúrva. Ugyanolyan homár, mint aki nincs. A kigyúrtak között amúgy is több a meleg.
2010. dec. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha mediterrán típusú pasi vagy, le ne szedd! Az nagyon béna, amikor egy déli típusú pasi szőrtelen, sztem. Én sztem ha egy pasi szőrös, az nagyon férfias tud lenni egy sötét hajú, szemű pasin. Viszont ha alig van rajtad szőr, inkább északi típus vagy,akkor a mellkasodról szedd le, ne legyen ott pár szál, a karodról viszont akkor se, mert az meg amúgy is alig látszik.
2010. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!