Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tud a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud a barátom belémhatolni?

Figyelt kérdés

"Igazi" -behatolásos- szexet eddig csak egyszer sikerült összehoznom. Vagy a legeslegutolsó pillanatban nemet mondok (szegény pasi:S) vagy egyszerűen nem tudja bedugni. Nem megy be. Ez rettenetesen megalázó. Most már annyira félek attól, hogy nem jön össze, hogy próbálkozni sem merek. PEdig kívánom a szexet.

Már nagyon el vagyok keseredve :'( :'(

Mi a baj? Túl szűk vagyok? Túl szűk a hüvelybemenetem? Ez lenne a vaginizmus? Láttam a neten ún. hüvelytágítókat. Lehet, hogy érdemes lenne kipróbálnom?


Mit tegyek?


2008. jan. 20. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyi,a hüvelyed nem túl szük,mert a természer olyan csodásan alkotta meg a nőt,h egy baba kifér a hüvelyén.Neh már egy pénisz meg ne be.

Szerintem a probléma ott lehet,h nagyon feszült vagy.Nekem is volt ilyen.És egyszerűen nem megy.Ami segíthet.1-2 pohár vörösbor ellazulásnak,kezdetnek egy kis orális szex,és mikor már majdnem készen vagy,akkor kell próbálkozni.De ha egyfolytában azon görcsölsz,h nem fog sikerülni,akkor nem is fog menni.

Másik probléma,mert a korodat ne mírtad,túl fiatal vagy ehhez,van benned valami pszichológiai gát,valami feszültség,szégyenérzet,ami annyira leköti a buksid,h csak erre tudsz gondolni.Az ilyet csak fejben lehet megoldani.Vagy várni kell néhány évet az egész szexxel.Az nem elég,h kívánod.Legalábbis a legtöbb nőnél nem.

Van még egy C verzió,h a pasi túl ügyetlen.Amúgy ő is tud tágítgatni,úgy,h megujjaz,először csak egy,aztán kettő..és ha már három ujja is befér(persze attól függ mekkora újjai vannak)akkor te sem hiheted,h fizikai okai vannak annak,h nem tud behatolni.

Ezeket a hüvelytágítós holmikat nem ajánlom.Hiszen amúgy is nagyon ki kell tudnia tágulni a hüvelynek.

2008. jan. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
lazulj el a barátod meg ujjazon meg és ugy könnyeben bemegy
2008. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is volt régen ilyen problémám, hogy nagyon ráparáztam a szexre. Ezt csak akkor tudod megoldani, ha beszélgettek erről a pasiddal és ő türelmes veled, nem kell feltétlenül szexelned, ne csak az ő kedvéért tedd, máshogy is ki lehet elégíteni és én is ajánlanám, hogy kicsit lazuljatok, akár alkohollal is, a szex előtt és csak kényeztessétek egymást és ne az legyen a cél, hogy szexeljetek, beszéld meg a psiddal is, hogy nem biztos, hogy lesz szex a kényeztetés végén, így ő is tudja mire számíthat és ha már tényleg nedves vagy és tényleg akarod, akkor csak ürölni fog neki. Ez tényleg fejben dől el és az is kell, hogy megbízz a pasiban és megbeszéljétek.

2008. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
szerintem próbálkozz jégcsapretekkel. Gyakorlogass otthon,aztán meg a barátoddal. Az a lényeg,hogy minél jobban be tudja dugni a kézfejét.
2008. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
nem a kézfejét kell bedugni, hanem az ujjait.
2008. ápr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!