Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan tudom észrevenni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom észrevenni, hogy elfogok élvezni?

Figyelt kérdés
mármint ugyértem,hogy érezni fogom előtte ha csaj vok és hogyan?
2009. jan. 25. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem lehet leírni...csak érzed majd :)
2009. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindenkinek más az orgazmusa de egy valami közös:az ÖRÖM!!!ezt tényleg nem lehet leirni...de szerintem ezt nem is kell előre tudni
2009. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad már magadnak? Ha igen, ezek szerint nem jutottál messzire.

Szabad tudni hány éves vagy, úgy könnyebb bármit mondani.


Természetesen érezni fogod, de én kívülről látom mert fiú vok, majd a lányok elmondják milyen érzés.

2009. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Érezni fogod mikor ott tartasz, megváltozik az érzés amit addig éreztél. Fogalmam sincs hogy lehetne leirni, de majd ha átéled akkor te is ezt fogod mondani, hogy nem lehet szavakba onteni!
2009. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Gondolj arra, akit a legjobban szeretsz, és szorozd be 100-al:P

De ez egyedenként más.

Van, akinek 1000:D

2009. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
félreértettétek:Dnem arra gondoltam mien érzés az..hanem h előtte fogom e érezni h pár perc mulva elélvezek?
2009. jan. 25. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
talán ha úgy érzed, hogy "na még egy kicsit, még egy kicsit, mindjárt..." :D
2009. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D:D
2009. jan. 25. 18:17
 9/10 anonim ***** válasza:

igen igen igen mindjárt, mindjárt.. moooooooossssttt!!! :D

ilyesmi. leírhatatlanul jóóóóó :D

2009. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, fogod érezni mert egyre jobb és intenzívebb az érzés és mikor már nem bírod tovább jön az orgazmus, én mikor a volt párom kézzel elégített ki, elég hosszasan elnyújtva csinálta, jó erősen mert nekem így esik jól, és vártam mikor jön az orgazmus de nagyon közelében jártam és egyre erősebben éreztem hogy el fogok élvezni de ez másabb volt mikor egyedül csináltam ott tudtam milyen de ő annyira jól ingerelt hogy nem tudtam mikor jön az az érzés aztán egyre erősebben éreztem és a végén nagyon intenzív orgazmust éltem át.. csodálatos volt.. túl intenzív volt az érzés és hangokkal is jöttek nemcsak nyögések.. masztinál csak finoman szoktam sóhajtani vagy nyögni de ebben az esetben teljesen át adtam magam a gyönyörnek..
2020. jún. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!