Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már hogy úgy éreztétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy úgy éreztétek a lány arra vágyik, hogy ne a hagyományos óvatoskodással vegyük el a szüzességét, hanem vad szexszel?

Figyelt kérdés

Akivel esetleg így zajlott írjon

És az is akivel fordítva történt


2009. jan. 25. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább vad szexet akartam az első alkalommal de ezt sosem mondtam ki,és hihetetlenül gyengéd volt az első.De nagyon jó.Forditva is meg történt már.
2009. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezek szerint te lány vagy, köszi a választ!
2009. jan. 25. 17:51
 3/9 anonim válasza:
49%
Hát,ha marha nagy fájdalomra vágyik,csak tessék...
2009. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az óvatosra szavazok, aztán ha már belejöttetek, lehet "durvulni".
2009. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is óvatos volt először de én szeretem a durvát is =)
2009. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem az első elég érdekes volt, mert mind a ketten kicsit többet ittunk a kelleténél, és hát nem volt valami gyertyafényes romantikus nyálas undormány. szerencsére.

igaz, kicsit fájt, de túléltem, és egyáltalán nem vette el a kedvemet a szextől.

mostanság is jobban kedvelem a vad szeretkezéseket, mint a langyos kis bedugom-kiveszem figurákat :D

2009. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok és sokkal jobban szeretem a vad szexet, mint a gyengéd szeretkezést, de ha a szüzességemet így vesztettem volna el, hát lehet csillagokat láttam volna a fájdalomtól. Én azt gondolom az első alkalom legyen gyengéd aztán a durvaság jöhet utána. Ha mégsem úgy sikerül a vad szex elsőre ahogy a lány gondolja, eléggé elveheti a kedvét a testiségtől a későbbiekben.
2009. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első gyengéd volt,lassan tette be, a szűzhártyám feszített, arról nem beszélve hogy őt is, mert beakadt a makk mögé.Ki-be,ki-be óvatosan,míg átszakadt és onnantól mehet!!!A vágy amit ott bebül érzetem ahogy jött belém sokkal erősebb volt,mint a feszítés!Isteni volt!(már 3 éve, de pontosan emlékszem rá!)
2009. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire számít vad szexnek, de nekem az első nem volt tul óvatoskodó. Persze így kezdtük, de 2-3 perc után rájöttünk, hogy igy nem lesz jo. Amugy az egész eset nagyon spontán volt, és szenvedélyes.Tehát feltettük a kérdést: próbálkozunk később, vagy egy hirtelen mozdulattal átesünk a dolgon. Annyira szűk voltam, hogy a fiúnak is fájt.... A hirtelen, gyors lökésre szavaztam. És igen, nagyon fájt! De nem bántam meg. Szerintem ha továbbra is csak lassacskán haladtunk volna sem lett volna fájdalommentesebb. Szoval igen, vannak ilyen lányok. :)
2009. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!