Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 28 éves, izmos szolis pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves, izmos szolis pasi vagyok, két és van barátnőm. A konditeremben azonban mindig megnézem a szép testű, izmos fiúk fenekét stb. Bisex vagyok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 18:08
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, fel is izgulsz? Ha igen akkor az vagy!
2009. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%

Ha tetszenek, kívánod őket és izgatnak, akkor valószínűleg igen.


Biztos lesz pár tróger itt aki nem túl kultúrált hangnemben nyilatkozik majd, de ne törődj velük.

2009. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván csak méltatván a munkájukat, az izmaikat, irigyelve és csodálva őket.

Én is megnézem a nőket, de ez még nem tesz engem leszbikussá.

Amúgy nem mindegy? A szerelem nemtől, kortól, vallástól, hovatartozástól független. Ha én beleszeretnék egy nőbe, nem tartanám tragédiának.

2009. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
67%

Ha tetszenek, kívánod őket és izgatnak, akkor valószínűleg igen.


Biztos lesz pár tróger itt aki nem túl kultúrált hangnemben nyilatkozik majd, de ne törődj velük.

2009. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
1. válaszadónak: hát, megsímogatnám a feneküket...
2009. jan. 25. 18:11
 6/41 anonim ***** válasza:
90%
Akkor az vagy.
2009. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
63%
Hát ez nem jo :-( Én is megnézem a szép noket, ami szép az szép, de én nem simogatnám meg a cicijuket! A barátnoddel milyen a szex? Hogy szereted vele csinálni ? Ez is sok minden elárulna! De ha már meg is simogatnád, hát nem tudom! Lehet ha egyszer kiprobálnád rájonnél, hogy milyen érzés tetszik e igazán vagy csak kiváncsiság hajt!
2009. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
90%
Ezek szerint majdnem biztos, hogy az vagy.
2009. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
88%
ha tetszik, egy férfi feneke az lehet azért mert esztétikus, ha csak megsimogatnád még az sem gond mert az esztétika az érintéssel fokozódik, de ha sexuális képzelgéseid vannak ezekkel kapcsolatban akkor, esetleg lehet bisex hajlamod
2009. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
10%
szerintem leginkább szánalmas vagy...
2009. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!