Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk meddig birtok egy szexual...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk meddig birtok egy szexualis aktust ugy altalaban?

Figyelt kérdés
szeretnek egy felmerest csinalni kivacsisagbol ,tudom senki se méri az idot szex kozben ,de ugy korulbelul ?
2009. jan. 25. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a tegnapi 22:50-esnek üzenem, h általában pszöt és bullterriert kell sétáltatni.
2009. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha már legalább 1hete nem voltam nővel, akkor az első aktus csak ~3perc.Ha rendszeres a nemi élet akkor bármien tévé-kávé vagy zuhanyszünet nélkül (kivéve a pózváltás)min. ~1óra az első kör.
2009. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha az aktust egy menetre kell érteni: általában 10-20 perc között, ez függ attól is hogy mennyi ideje nem csináltam, illetve hogy ez e az első patron. Általában ha másodikra is sikerül, az kicsit tovább tart.


Aktus: Én akár egész nap is képes lennék csinálni :)

2009. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!