Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy kivánjam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy kivánjam a szexet?

Figyelt kérdés
Nem mondom,jó ha már benne vagyok,de este mire ráérnénk a párommal már fáradt fagyok és nincs kedvem hozzá.
2011. febr. 1. 17:08
 1/3 Norb66 ***** válasza:
Hát ha fáradt vagy akkor nem lesz kedved hozzá, és mellesleg szar is lesz.
2011. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első: ez nem feltétlen igaz. Nekem is sokszor mondja a párom fárasztó napok után, hogy fáradt inkább aludjunk.. de van hogy addig incselkedek, míg rá nem veszem és olyankor is jókat szoktunk szexelni. Nem csak nekem jó, neki is, nem egyszer megköszönte már hogy meggyőztem.
2011. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha fáradt vagy, a legjobb, ha mozogsz valamit, sétálj egyet a környéken, fuss egy kört valahol. Ehetsz mindenféle vágykeltőket, de a leghatásosabb mégis a testmozgás és az őszinte beszélgetés.

Tegyetek úgy, mintha most látnátok egymást először, meséljetek magatokról. Szerepjátsszatok.

2011. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!