Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Be szeretném vonni a szeretkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be szeretném vonni a szeretkezéseinkbe a bilincset. Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
A kedvesem is mondta, hogy jó ötletnek tartja, meg izgató. Én is szívesen benne lennék, de nem tudom hogyan kezdjek neki. Már számtalan alternatívát lejátszottam képzeletben, de egyszerűen nem tudom hogy bevonni a valóságba. Fiúk, lányok akik már játszottak hasonlót, segítsetek egy picit :). Köszi. L/20
2011. febr. 1. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is végy egy MFH bilincset.

Vegyél fel valami erotikusat.

Tedd fel a bilincseket.

Feküdj az ágyra, és várd meg míg a barátod benyit...

2011. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát figyelj. ha már van bilincs akkor tedd fel a kezedre, esetleg a lábadra is. a másik részét az ágyhoz, esetleg más egyéb helyekhez. a többi már a barátod dolga. esetleg bilincseld te meg, aztán húzd fel! csinálj mindenfélét magaddal előtte, esetleg ülj rá az arcára, dörgölőzz hozzá. a végén majd könyörögni fog :)
2011. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Állj elé valami csini fehérneműben, utasd fel a bilincset, nézz rá nagy boci szemekkel, és közöld, hogy rossz kislány voltál.:)
2011. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

19.02 ez aranyos :)


A többieknek is köszönöm

2011. febr. 1. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "rossz kislány voltam, büntess meg" duma szerintem nagyon bejön egy férfinek, miközben a barátnője lesütött szemekkel, az újjára akasztott bilincset nyújtja a pasinak. Nincs férfi, aki ezt kihagyná.
2011. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!