Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a barátomnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok van egy barátom elég friss a kapcsolatunk (2 hónaposak vagyunk). Ő már leszeretne feküdni velem, de azt mondta nem sürgeti a dolgot, tud várni. Én nekem nincs sok tapasztalatom a szex terén. Eddig egyszer feküdtem le egy pasival de az eléggé fájdalmas volt és nem is élveztem, ez 18 éves koromban történt, azóta nem is szexeltem. Félek hogy kifog nevetni, vagy nem fogok kelleni neki a barátomnak ha elmondom neki mindezt.
2011. febr. 1. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érti meg meg is érdemelné, hogy elhagyd. Amúgy meg korai, hogy ilyen téma felmerüljön hanyagold és amikor teljesen ismeritek lelkileg egmyást talán akkor beszéljetek ilyenről
2011. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Edus:) válasza:

miért röhögne ki? ez hülyeség:) ne így állj hozzá!

mond el neki bátran és segíteni fog, irányít, megbeszéli veled a dolgokat!:)

2011. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Norb66 ***** válasza:
Kiröhögni? pff, már miért röhögne ki? :) Túlreagálod, nyugodtan mondd meg neki, nem lesz semmi baj :) Sőt, garantálni is fog hogy most nem úgy lesz mint 18 éves korodban :) Ne félj :)
2011. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem ugyanilyen helyzetem volt, megmondtam neki, és segített sok mindenbe, de ment is magától:)
2011. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!