Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányok szeretik, ha egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik, ha egy fiú szőrteleníti a péniszét?

Figyelt kérdés
2008. jan. 29. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99%

Kinek mi tetszik. Én szeretem ha a párom szőrtelenít. Olyankor nincs útban orális szexnél a szűr, no meg zavaró ha az ember szájába kerül. Meg látványnak is szebb. Tudom hogy nem a méret a lényeg, de nagyobbnak is látszik olyankor :)



Persze van lány akinek nem tetszik csupaszon. Hiszen a fiúk között is van aki elvárja a barátnőjétől a szőrtelenítést, míg a másik pasi eszküszik a szőrős puncira.


Leginkább a barátnődet kérdezd majd meg, neki melyik jön be jobban. Hiszen úgyis neki akarsz majd tetszeni.

2008. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
99%
Nekem így jobban bejön,meg a legtöbb fiú a lányoknál is elvárja ugyanezt. De persze ahogy neked tetszik, az a lényeg.
2008. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
99%
A nagy többség manapság igen!Ha bizonytalan vagy,vagy furcsán érzed csupaszon magad,akkor nyírd rövidre!Akár hajvágó géppel is letolhatod.Az még jó,azt szeretjük!
2008. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
99%
Teljesen egyéni, mint a kis-és nagy mell szeretete a fiúknál. Nekem személy szerint tetszik:-)De az is, ha csak rövidítve van, és nem csupasz.
2008. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Hallottam már olyanról(a bnőm mesélte)hogy a srác péniszét eltakarta a szőr.Állítólag minden reggel a szőrét FÉSŰVEL FÉSÜLGETTE.Nem vicc,komolyan!Én hogy őszinte legyek,nem tetszik csupaszon!De azé ne is takarja el XD Inkább félúton kicsit szőrös,de kicsit csupasz is.Nekem ez jön be,de manapság már mindenki mást szeret. :) Puszy
2008. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
99%
Én nem megyek a falnak attól sem ha szőrös,attól sem ha nem.A párom néha lekapja,de csak azért mert befülled.Én megvagyok vele szőrösen is.Persze elvárom,hogy ő se akadjon ki egy kis borostától,mert sajna nem mindig van időm/kedvem a nunit kaparászni.
2008. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
98%
Szerintem a köztes megoldás a jó. Ha zavar rövidítsd le. Nekem inkább az jön be mint a teljesen szőrtelen.
2008. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
99%
Igen, a csajok szeretik.És általában a pasik elvárják a párjuktól, hogy szőrtelenítsék,akkormi ezt miért ne várhatnénk el aapsiktól.Bár ez egyéntől is függ,nem modnom,hogy nem.Kinek,hogy jön be,de a nagy többségnek nem a bozót.Teljesen más egy frissen leborotvált,mint egy szőrös vagy szúrós.Az én pasim is csak akkor borotválja,ha már megnőtt egy bizonyos fokig,szóval nem állandóan,de akkor nagyon örülök neki.:)
2008. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Csak nehogy tök csupaszra szedd le nem tudod milyen borzasztó kín mikor a borosta böki a szerszámot! ha meg abbahagyod úgy megnő hogy nem találod közte a farkad!
2008. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a csupasz gusztustalan de a nagyon szőrös is.Járj félúton!!Én a páromnak ollóval szoktam lenyírni akkorára amekkora nekem tetszik.Kérdezd meg a párod hogy mit szeretne,az ő véleménye a lényeg!
2008. febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!