Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy pasi nem tud kellő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi nem tud kellő merevedést elérni óvszerrel, akkor az azt jelenti, hogy merevedési zavara van?

Figyelt kérdés
Ha egyébként megy a szex, de óvszerrel nem tudja elérni a kellő merevedést, az probléma vagy vannak ezzel így mások is?
2009. febr. 13. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

lehet h tenyleg nem eleg stimulalo neki ovszerrel. bar xtem ez igazabol kifogas h ravegyen az ovszer nelkulire mivel nyilvan ugy jobb. a legtobb nem szereti az ovszert de ha nincs mas megoldas, azert igy is van merevedes.

1 masik varians h nem jo meretu az ovszer es kenyelmetlen,szoritja vagy tul vastag es nem erez sokmindent. vagy beakad 1 hajszal ami serti.

2009. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Én haverommal is ez van. Ha csak rágondol a gumira kész... ha pedig felveszi nem megy neki. Egyébként minden rendben, de gumival nem bírja sehogysem.


Ez legtöbbször tényleg csak nyafogás, és kifogás... de vannak srácok, akik tényleg ki nem állhatják a gumit.


Én ismerősöm miattam megpróbálta azzal, de nem ment neki. Tehát ezt el kell fogadni, hogy ilyen van és létezik. Más védekezési módot kell találni vagy nem szexeltek :))

2009. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt szeretném még kérdezni, hogy lehet olyan, hogy nincs hozzászokva valaki a gumihoz és azért nem megy? És ha sokat próbálkozunk, akkor előbb-utóbb talán sikerülne?
2009. febr. 13. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nemhiszem hogy menne. Nekem is van ilyen. Egyszerűen gyűlölöm a gumit (amugy egy fiu sem szereti), szorit, nem érzek benne semmit, meg a látványa is szomorito már nem azért :) !

Soha sincs bajon a sexben, barátnőm is mindig dícsér, de ha gumit kéne huzni nekem sem állna fel. Egyszerüen beidegződés.

De van hulyekup vagy gyogyszer, lehet mással is probálkozni.

2009. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"hüvelykúp" ezt akartam irni bocs :d !
2009. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem megy... az a vacak normál méretre van kitalálva.. akinek nagyobb, azt szorítja mint állat.
2009. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!