Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom tudja, hogy milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tudja, hogy milyen féltékeny típus vagyok mégis már elég régóta mondogatja, hogy szeretné kipróbálni hármasban. Tudom magamról ha megtenném utána nagyon ki lennék borulva, mert olyan mintha engedném hogy megcsaljon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. febr. 2. 12:04
 1/8 anonim válasza:
98%

Sziasztok!

Tapasztalatból beszélek nagyon nagyon vigyázz!Párommal 16éve élünk házasságban, szült is három gyereket tehát már nem vagyunk túl fiatalok. Én39 Ő35.

Régóta foglalkoztatott már, eleinte csak engem, utána már Őt is a gondolat.Hogy ne bántsam meg elsőnek is két férfi egy nő felállás, talán utána nekem is jut valami cimszóval /habár nem tettem volna, tudjátok Ő a mindenem/.Soha nem volt bennem féltékenység, talán még a hírét sem ismertem.

2007 karácsonya elötti nap egy barátommal, akit inkább már testvéremnek hívok megtörtént. Kedvesem rettenetesen jól érezte magát, kétszer is soha nem látott orgazmusa volt.Másnap józanodás után, mert ittunk egy keveset elkezdődött a pokoljárásom.

Felütötte a fejét a kissebségi kompl/ én nem tudok vele ilyet/.a féltékenység az ezekből adódó elveszíthetem érzés.Rettenetes karácsonyom szilveszterem volt.Nem tehettem semmit, mert én találtam ki, Ők csak jól érezték magukat.Két hónap alatt tiz kilót fogytam.Nagy nehezen befejeződött a dolog, de ma se hagy nyugton az emlékeimben a látványa, hogy mástól élvez el Kedvesem, mástól kapta meg a gyönyört.Nagyon könnyű belemenni a jóba, a másba, az újba azért,hogy adjál neki egy úgymond ajándékot.Ha nem gondolsz a kimenetelre akkor nagyon meg lehet szívni az érzéseidel, főleg ha nem is ismered magad.Valahol az emberben kell lenni egy kevés önzésnek ahhoz, hogy ne tegyen hülyeséget.Párom kitart mellettem, felismerte érzéseimet, szenvedésemet amit nagyon köszönök neki.KÖSZÖNÖM MASKANŐM SZERELMEM!!!

Elég káoszos írásom, de ez van még belül is.

Csak óvatosan ezzel, mert sose tudhatod mi lesz a vége. Nagyon sok idő kell a sebek gyógyulásához......

Nyugodtan mondhatja rám bárki, hogy hülye voltam, nem gondolkodtam menjek anyámba nyavajogni IGAZA van.

2008. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Hát ja... az én párom is feldobta a témát én is nagyon féltékeny típus vagyok, és a szemétje bele se gondolt mennyire szar lehet ez nekem hogy a kis agyacskáját arra hassználja hogy ilyenen gondolkodjon.Arról nem beszélve hogy ezek után az nyilalt az agyamba hogy kevés vagyok neki 1edül, meg mégis hogy nézzem végig hogy a szerelmem mást dug??(persze a fordított felállás az már nem nyerő neki)...Ja és mi nem tizenx éve vagyunk 1ütt.

Szóval ha nem 3asba... akkor előbb-utóbb az ilyen úgyis megcsal!

Szerintem gondold át és olyat ne csinálj amit nem akarsz!

Én tuti nem megyek bele mondjuk azóta nem hozta fel amióta mondtam hogy NEM.

2008. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
95%
Furcsa mindketten igy látjuk.Okos vagy , előre is tudsz gondolkozni és nemet mondani.irigyellek
2008. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

"persze a fordított felállás az már nem nyerő neki"

milljjen ismerős ez!!!

2008. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha legközelebb felveti, ugorj a nyakába és boldogan jelents be, van egy biszex fiú, akinek mindketten tetszetek és ő szívesen beszállna harmadiknak. Mondd azt, már régóta törted a fejed, hogyan vesd ezt fel neki, de most hogy ő felajánlotta, máris lapozod a naptárat és keresel egy mindhármótoknak kedvező időpontot.


Utána meg gyönyörködj a döbbent ábrázatán ;)

2008. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
90%

Sziasztok!

Óva intek mindenkit egy ilyen hármas kalandtól. Ha úgy

érzitek valami hiányzik a kapcsolatotokból, tegyetek érte, hogy színesebb legyen, de ha házon (ágyon) belül

nem találjátok meg akkor azon kívül sem fogjátok.

Én majdnem elvesztettem a párom mire rájöttem a lényegre.

Azt hittem, hogy én a háromgyerekes családanya csak úgy léphetek ki az átlagos kis életemből, ha még egy férfi megerősít abban, hogy én is lehetek dögös, kívánatos NŐ.

Amikor mindenünk megvan nem érezzük, hogy milyen nagy kincs van a birtokunkban: a párunk szerelme.Időközben észre sem vettem, hogy a párom is mennyit változott

azálltal, hogy én kibújtam a csigaházamból. Újra belém szeretett, oly intenzitással udvarolt, mint sohasem.

Tegnap este jöttem rá, hogy az hogy van önbizalmam, kívánatosnak és jó embernek érezhetem magam egyetlen ember érdeme a SZERELMEMNEK.Nem kell hozzá másik ember,

egy kívülálló csak Ő. Folyamatosan kapom az impulzusokat amivel azt jelzi, hogy feltétel nélkül kellek neki. Röviden, egymásban keressétek a boldogságot, tegyétek változatossá a sexet ha ez kell, de ehez csak ketten kelletek. Még egy tanulság végül: szánjatok időt egymásra

beszélgessetek sokat, hidd el, hogy egy teljesen új ember kerül a szemed elé és ha elmeritek mondani a vágyaitokat, akkor még többet tudtok nyújtani egymásnak. A kérdés az, hogy mit jelentetek egymásnak. Ha elég fontos a másik akkor egymásban merüljetek el ne másban. Mi ennyi év után

is tudunk egymásnak újat mutatni és mondani, de értékelni talán most tanultuk meg igazán egymást és az érzéseinket.

jó lecke volt, de iszonyatos nagy próbatétel is egyben. Ha egy kicsivel kevesebbet jelentenénk egymásnak, nem hiszem, hogy kibírta volna a házasságunk az elmúlt (keserves) hónapokat. Nagyon nagy megkönnyebbülés, hogy vége és hogy helyére került minden és tudom, hogy soha többé nem lesznek szürkék azok a hétköznapok, hiszen az az ember aki NŐ-vé tesz ott van mellettem, és végig fogta a kezem és türelmesen várta, hogy hazataláljak oda ahol minden boldogság forrása van olyan közel, hogy kiszúrja a szemünk mégis nehezen látjuk meg! Én voltam A MASKANŐ és mellesleg ezzé is a szerelmem tett és én minden nap dorombolni fogok NEKI. hiszen egy cicának ez a dolga.!!

2008. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
76%
Nem vagyok házas, de a barátnőmmel már 5 éve együtt élek! Többször is felvetődött a 3 as sex kérdése, és ahányszor feljött, annyiszor értettünk egyet: IGEN! De a sors úgy hozta, hogy a 3as ból 4es lett! Többször is... Rendkívüli élménnyel lettünk mindannyian gazdagabbak! Életünk egyik legszebb emléke! Majd ezek után mentünk bele a 3 as sexbe (2fiú 1lány) Abszolút jól éreztük magunkat... Másnap láttam a barátnőmön, hogy kicsit szégyenli magát a történtek miatt, de megnyugtattam, hogy semmiféle ellenérzésem nincsen... Átbeszéltük a dolgokat, és nagyokat nevettünk közben! Nagyon szeretem, és tudom hogy ő is viszont szeret! Ezek a dolgok csak így működhetnek szerintem! A kedvesedre nem úgy nézzel, mint a tulajdonodra, hanem úgy mint egy nagyon jó barátodra, mint saját magadra! Ha ő van előtérben - nála pedig te - akkor nem lesz féltékenységnek helye! Persze nem ajánlom senkinek aki nincsen erre felkészülve lelkileg! Nem egy 2 hónapos kapcsolatnak való dolog...
2008. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Ja igen!És mi van akkor ha a párotok lelép a másik féllel?Akkor cumi????Nnnna szerintem az tuti nagy cumi!!!
2009. aug. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!