Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az összes fiú undorodik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes fiú undorodik attól, ha egy nőnek nagyon sötétek a külső (és belső) szeméremajkai?

Figyelt kérdés
Mert az enyém nagyon, nagyon sötét színű, de amúgy én fehér bőrű vagyok, csak ott nem. Amúgy mi most lettünk volna együtt előszőr, és mikor a barátom meglátta, láttam rajta, hogy mintha kicsit elundorodott volna. (Mondanom sem kell, hogy semmi nem is történt köztünk.)
2008. febr. 2. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát erről a fiúknak kellene, hogy irjanak neked erről talán több tapasztalatuk van..

én amiért irok, hogy az akinek ilyen szinek és egyéb szépséghibák problémát jelentenek, az jobb ha minél messzebb van tőled és örülj neki, mert az ilyen emberek csak a külső alapján itélnek ...

de az is lehet, hogy te csinálsz a bolhából elefántot, tudod, hogy van neked ez a "másság" és belemagyarázod, lehet teljesen más miatt hiúsult meg...

először is tisztázd magadban, mit szeretnél

legközelebb kérdezd meg szóban, a fiúktól, hogy láttak-e már olyan lányt akinek sötétebb a szeméremajkai és mit szólnak hozzá, figyeld az arcukat...

de a megoldás a fejedben van..szerintem nincs miért szényenkezned egyáltalán

mit szóljanak pl a kismellű nők? az még látszik is :-))) nem?

van egy probléma és azt akkorára nyagyitja fel valaki amilyenre csak akarja....tőled függ nagyitod vagy csökkented!! hajrá!

2008. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem lehet szempont!! Lány vagyok, és soha nem voltak kétségeim hogy nem tetszek neki odalennt. és nem is zavarja, pedig nekem is barna odalennt. Ugyhogy csak tippeket tudok adni, hogy csinálhatnál. Üljetek le beszélgetni, kérdezz rá, hogy mi zavarja. és ha végképp nincs remény, és még nem komoly kapcsi akkor szakítsatok. egy szötétekk testrész miatt, nehogy feladjátok a sex-et!!!
2008. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

előfordul hogy nem tetszik neki

mint pl az anyajegyek van akik szerint szexi szerintem nagyon nem a szerelmemen sem. de attól még nem fogok vele szakítani és szeretem mégha jobban is tetszene ha nem lenne ott.

2008. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja, mindenesetre hülye lehetett a csórikám hogy a küszöbön állva fordult vissza és elutasította a puncidat! nekem pl bejön ha sötétek a szeméremajkak, és a kisajkak szép nagyok, a punci belül meg szép üderózsaszín! szép az így... Csupasz vagy odalenn? lehet hogy az lehetett a baj? Mindegy csak azt tudom mondani mégegyszer hogy nagy taplóság ezért valakinek nemet mondani, nem érdemel meg az ilyen téged!
2008. febr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is ezt a fiut kerüld el.. most komolyan azért mert sötétebb szine van... attól még ugyanaz mint a többi. ez olyan mint valakinek barna a haja és valakinek szőke nehogymár emiatt nem szexeltetek.. az én barátom nem is figyelte hogy milyen szinü.. kit érdekel hisz nem nézni kell hanem cselekedni...
2008. febr. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyen fiúnál is előfordul. Araboknál pl...


Igen, lehet gond - mint ahogy bármi lehet gond, ami a szépséget érinti. Szerintem egy kicsivel előtte, hogy a "kapuba" beengeded, beszélni kellett volna vele. Sőt: először elmondani - aztán pedig, ha valamennyire is zavarja, sötétben vagy takaró alatt kellett volna folytatni az ismerkedést. Utána, ha már igazán közel kerültetek, az nagyon enyhíteni szokta ezeket a problémákat... ha már nagyon szeretitek egymást, akkor meg is szépültök egymás számára. Én olyanról is tudok, ahol a lányon egy nagyon csúnya seb is volt - de neki volt annyi esze, hogy ezzel a módszerrel "mutatta be".

De olyanról is tudok, ahol az igen kövér, de gyönyörű hangú lány telefonon ismerkedett - és ő is felkészítette a fiút a külsejére.

2008. máj. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem inkább az ritka/fura, hogy valaki ettől undorodik. nem tudom, én fiúként őszintén szólva nem is igazán értem a problémát... :)
2008. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes dolog, mert ez főleg latin néger és egyéb egzotikus féléknél szokott ilyen színű lenni. Vannak akik kimondottan erre buknak, ennek is megvan a rajongó tábora. Ezt sosem tudhatja az ember,hogy éppen ki az akinek bejön kinek nem, vagy azt teszed amit én,és nem közeledsz senkihez,hogy ne érjen kudarcélmény, én kerülöm is a női társaságot, vagy kockáztatsz,aztán a társaság fele továbbál,vank aki meg majd megkedveli.Ezek ilyen dolgok. De én péládul punciban a rózsaszínet szeretem,azt preferálom. Viszont épp most nagyon tetszik egy lány, minidg csak rá gondolok,és még nem láttam a lába közét.Ha kiderülne ,hogy neki is ilyen, én szerintem tudnám ugyanugy szeretni mintha rózsaszín volna. De akkor is a rózsaszín marad nálam az alap.
2010. szept. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, hogy fogod tudni majd szeretni fekete pinával is.

Én is hasonló beállítottságú vagyok, mint te, és én a mai napig nem tudtam megszokni a feleségem salátafarmját. :-(

Pedig én is azt mondogattam magamnak, hogy á ez nem számíthat...

És (valamennire )mégis...

2012. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!