Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy jó ideje együtt vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó ideje együtt vagyok a barátommal, de a szexben elég tapasztalatlanok vagyunk annak ellenére, hogy már többször lefeküdtünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A gond h nem tud kielégíteni..nem tom mi a baj..Talán az előjáték?Nem tudom mit kéne tenni mert eddig csak egyszer volt jó a 12ből..Mert nem tom elvezni mikor bennem van,nem fáj csak nem élvezem..Pedig naon szeretem a barátom..De orálisan nem akarom h kielégítssen,..Melyik póz a legjobb? ÉS h mennyi legyen az előjáték??VAgy mit tegyek...?Segítsetek..
2008. febr. 3. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A szexben nincsenek korlátok, próbáljatok ki mindent, hátha egyszer neked is jó lesz. Sokat számít az, hogy kellően benedvesedsz-e, avagy sem. Szóval jó, ha az előjáték során izgatja a csiklódat, esetleg kicsit ujjaz, de a leghatásosabb szerintem az orális izgatás, - bár írod, hogy azt nem szeretnéd - a lényeg, hogy nagyon benedvesedj. Aztán az aktus során próbáljátok ki a lovaglást, úgy te adod a ritmust, te irányítod a behatolás mélységét, egyszóval te vagy a főnök.

De mint mindent a szexet is gyakorolni kell, ki kell próbálni, hogy hogy a jó, hogy a legjobb. ;)

2008. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

talán kicsit ügyetlen a partnered és nem tud kellően felizgatni téged, nincs meg a megfelelő időtartama az előjátéknak sem, itt nincs idő igazából de ne 10 perc legyen hanem több...

és mi lenne, ha tényleg rávennéd magad és engednéd az orális kielégités, lehet ez hozza meg a várva várt sikert!!

sőt, szerintem nem ártana, ha te is kiprobálnád vele orálisan..

és persze a csikló izgatása sem hátrány...

kitartás!

2008. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozzatok síkosítóval. Lehet hogy a kevés előjáték miatt nem vagy elég nedves.
2008. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,nekem a 40ből egyszer sem sikerült,ne hidd hogy egyedül vagy!Pedig orálisan nagyon-nagyon jó :D
2008. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Hát igen, nem vagy egyedül. Mi már 7 éve gyakorolunk a párommal, és ha jól emlékszem, csak 2szer tudott hüvelyen keresztül kielégíteni. Nálam mindig az orális jön be, és szerintem annál jobb nincs. Ez teljesen egyénfüggő. Egy jó tanács! Beszéljétek meg kinek mi a jó! Erről beszélni kell, mert ellenkező esetben zátonyra futhat a dolog. Párom szokta mondani - és teljesen igaza van - minden az ágyban dől el:)
2008. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan pasim(az első) akivel egyszer sem mentem el,akárhogy is csinálhattuk. Viszont a mostanival már évek óta együtt vagyunk és az a fura ha nem élvezek(eddig kb.4-5ilyen alkalom volt). Mondjuk a pózon is múlik, mert általában én választok. Van hogy csak így vagy úgy tudok elmenni és ő ezt megérti. Próbáljátok variálni a helyzeteket. Pl.vegyetek fel olyan pózt,hogy elérje a csiklód és azt is izgassa közben,az nálam tuti bejön.
2008. febr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!