Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a legjobb eljárás a korai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb eljárás a korai magömlés ellen, amit egy 18 éven aluli is alkalmazhat?

Figyelt kérdés
2008. febr. 4. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Korai,ez alatt mennyit értesz?Szerintem semmit sem tehetsz,ez az élet rendje...a legjob amit tehetsz,hogy megtanulsz vele élni,mert később nélküle nem tudsz majd!Én bár lány vagyok,de én már 9 évesen menstruáltam!A barátomnak az ELSŐ magömlése már 8 éves korában volt.Mind a kettőnké korai.Volt itt egy kisfiú,aki kétségbe volt esve a reggeli merevedésétől,sőt hova tovább,azt sem tudta,hogy mi az Isten történik vele!Ez szerintem a szülők hibája,hogy nem világosítják fel a gyermekeket!Bár én még csak 15 éves vagyok,de helytelennek tartom!Szerintem próbáld meg elfogadni,hogy fiú vagy,ez az élettel jár,a kérdésedből ítélve még fiatalka vagy,és mindezt nem tudod elfogadni.Ha nem így van,akkor elnézést kérek.Lehet hogy utálni fogogd ezt a választ,de ez így van.A férfiak ezt nap mint nap álélik,több tíz éven át!(már aki)Puszy Bea
2008. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én ezt úgy értem hogy sex közben hamar elmegyek 1-2 perc attól függ milyen az izgalmi állapotom!!! és ez nagyon rossz részemről is meg a barátnőm részéről is!!!!
2008. febr. 4. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁÁ értem bocsika...hát a barátom meg szokta feszíteni a hasizmait,és olyankor vagy egyáltalán vagy csak nagyon kicsike ondó távozik belőle.Bocsika csak az elöbb félre értelmeztem,mert nem írtad,hogy milyen helyzetben.Jobbat éán sem tudok.Pusz az első válaszadó :)
2008. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszy!!!:) semmi baj!!!!!!!!!!!
2008. febr. 4. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én lány vagyok,de fokozatosan javulni fog az időd!amikor magadnak csinálod,és közel vagy,akkor hagyd abba,és gondolj vmi teljesen másra.aztán megint.

nem tudom van e tartós kapcsolatod,de ha lesz,akkor már nem leszel annyira kiéhezve,nem lesz olyan uj,és akkor sztem tovább birod majd!de tudod,gyakorlás teszi a mestert!

2008. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a férfiaknak való intim tornát. Csodát tesz a korai magömléssel. Meg régen dívott az elszorítás is. Mielőtt már épp jó lenne kiveszed, és a makk alatt megszorítod. Akár csinálhatja a lány is. Ez leállítja az inger5t, a magömlés elmarad, és utána folytathatjátok a közösülést. Idővel szép hosszúra nyúlik majd az időd.


Önkielégítés közben is gyakorold a visszatartást.


Vannak jó könyvek, pl. 7 perc szextitok.

2008. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

19 éves vagyok, és én is hasonló problémával küzdöttem, de a következő dolgok segítettek:

1. önkielégítésnél óvatos vagyok, mikor érzem, hogy közel járok, leállok, így sokáig lehet húzni, és a szervezet egy idő után hozzászokik

2. szex közben is ha közel vagyok, inkább leállok egy kis időre, vagy megkérem a párom, hogy addig mozogjon ő, mert passzívan tovább lehet bírni

3. használok lidokain krémet, melynek 5%-os változata recept nélkül kapható a gyógyszertárban. ne élesbe próbáljátok először, mert ki kell tapasztalni, hogyan kell használni. nekem egy borsónyi mennyiség elég, azzal verem 1-2 percig, és aztán letörlöm, ami rajta maradt, majd kezdődhet a móka. kicsit csökkenti ugyan az élvezetet, de ha megtanulod használni, nem számottevően. az elvesztett élvezetet pótolja majd a kitolt idő, és az elégedettség.

2011. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!