Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megakadályozni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megakadályozni, hogy hamar elmenjek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,és nem bírom csak maximum 5percig...Ha elmegyek,utána pedig csak sok idő után tudok újra felizgulni...
2008. febr. 4. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Jaj de jó neked...én életemben nem mentem el...illetve csak csiklón...hát pl mikor érzed hogy már mész el hagyd abba az önkielégítést/kérd meg a barátod hogy vegye ki,és várj/várjatok pár percet,aztán zutty tovább. :)Nkem bevált :D
2008. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most sokan irigyelnek téged!Váltsatok pózt,változtass a tempón,pár percig kézzel vagy orálisan izgasd a pasit majd folytassátok......
2008. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáljatok ki más pózokat is!

Biztosan van olyan, amelyikben nehezebben mennél el.

2008. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!