Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell orálisan kielégíte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell orálisan kielégíteni a barátom? Vagy a sima szex a jobb? Melyik a legjobb póz, amiben mindketten elmegyünk?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok 1ütt a barátommal nekem ő az első akivel lefeküdtem..de szeretném még bolodggá tenni...CSak még naon kezdő vok..Azt mondja szex után mindig h elment meg h naon jó volt neki de azt szeretném ha a köv. irtó jó lenne még ennél 1000x jobb ...Hogy csináljam?..Segitsetek!!!Holnap lesz a nagy nap!!!!!!
2008. febr. 4. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Huh nah sok szerencsét először is :)Hát az én barátom szerint sokkal jobb a szex,de az orál sem rossz.Hogyn kell hát...huh...megfogod kb a tövénél,bekapod és szépen egyenletesen elkezded fel és le mozgatni a fejed,majd egyre gyorsabban.A barátom ezt imádja,jah és persze közben a kezedet is mozgatod.Egyidő után el fog menni,számíts rá hogy lesz valami a szádban.Ha undorodsz attól,hogy elélvezzen a amikor a szádban van,akkor kérd meg hogy szóljon mielött elmegy és csak simán verd neki tovább,amíg elmegy.De ha nincsen vele probléma,akkor csak simán vagy nyeld le vagy köpd ki.Az első lenyelés nehéz volt nekem is,de utána már könnyebb volt.Pózokban hát,a lovaglónál te irányítasz azt tudom ajánlani,bár az nem tudom h kezdőként bírod-e.Bár mi az első alkalom óta így csináljuk.Esetleg kutyapóz??Az sztem elég jó.De nézz utána neten biztosan van.Vagy most jutott az eszembe,talán te állsz,és támaszkodsz,és a barátod hátulról próbálkozik.Ahhoz hogy feldobd,keress egy szexi fehérneműt(lehetőleg még nem látta rajtad),vegyél fel rá szexy ruhákat,majd egy pörgős számra ezeket dobd is le magadról,vagy ajánld fel,hogy ő vegye le.Kb.ennyit tudtam segíteni.Sok sikert holnapra,kellemes időtöltést :)Ha még valamit kérdeznél,írj levelet!Puszy Bea
2008. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nah szia! nem lehet igazán leírni, mert minden fiú mást szeret! de azért pár tipp: amikor orálisan vagytok együtt, akkor vedd a kezedbe, fogd magabiztosan, nyalokasd a hegyét, és a makk tövét, vagy néha-néha szopogasd meg a makkot. a barátom azt imádja. az orlis sex legyen a sex rész. mielött beléd hatolna az elött kell hosszú előjáték, hogy ellazuljatok, és ugy mégnagyobb a siker. a pózoknál "kezdő" lányoknál a misszionárius póz, mert abban a legkönnyebb elmenni, szerintem. valami jó kis zene menjen a háttérben, ha meg tudjátok oldani. remélem sikerül a holnapotok, kellemes időtöltést:D
2008. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor a legjobb a sex ha ő is meg te is kezded orálisan az egész előjátékot és utána jöhet a sex!!! ;)
2008. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De szerintetek tutti jó lesz?? H ha orálissan is kielégítem meg ő is engem mert nekem eddig nem volt olyan hűű de naon jó már mint a sima szex..Ő pedig általában mindig elment...Élvezni fogjuk??Ugye???
2008. febr. 4. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

:)a lényeg, hogy lazulj el, add át magad az élvezetnek, és fontos, hogy mondd a barátodnak, hogy hogyan csinálja, irányítsd, hogy neked is jó legyen!

ne görcsölj azon, hogy vajon mi lesz, csináld ösztönösen, biztos, hogy ő is megmondja, hogy hogy csináld, esetleg meg is kérdezheted, hogy hogyan csináld, hogy a legjobb neki... nagyon fontos, hogy tudjatok beszélni róla, és egyáltalán nem ciki, természetes:)

drukkolok:)

2008. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem tapasztalatból a legjobb póz a 69-es ha már annyira ragaszkodsz az orálhoz. Szeretkezésnén meg hátulról nagyon jó. Az isteni amikor élvez a csaj és a puncija szívja a farkamat az valami őrületesen jó. Ha szemben vagytok akkor ha a lábad a vállára teszed. De vigyázz akkor nagyon mélyen tud beléd hatolni és ez valakinek fájhat! Az orálnak pedig megvan a technikája. Nehogy azt hidd elég bevenni a szádba! Szívni is kell vagy jó mélyen a torkodba nyomni. Ezt meg kell szokni hányingered lehet. De a férfinak nagyon jó! És mindennek a csúcsa a prosztatamasszázs. Emlékszem épp aludtam és arra ébredtem hogy a barátnöm szopja a farkam és az ujját a fenekembe nyomta. Elősször undoritonak tartottam. De olyan orgazmusom volt utánna hogy az valami eszméletlen! Meg kell találni azt a pontot a fenékben a pénisz tövénél ha megnyomod azonnal kifolyik egy kis sperma.
2013. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!