Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen volt az első orgazmusotok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első orgazmusotok?

Figyelt kérdés
Nekem most volt először, kb 10 perce, és még mindig ver a szívem és kapkodom a levegőt :) nagyon jó érzés :)
2011. márc. 16. 22:28
 1/9 anonim válasza:
100%

Nekem az első az elég emlékezetes marad :D

Egy lány vitt el a csúcsra,de viszont én is az vagyok :DD

Azota megváltozott az életem :)

2011. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Semmi különös, olyan rég volt hogy nem is emlékszem rá...

16/F

2011. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok :)
2011. márc. 16. 22:54
 4/9 A kérdező kommentje:

az első komment az elsőnek ment X)

16/F- csak kíváncsiságból, mégis milyen régen?

2011. márc. 16. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első orgazmusom 8 éves koromban volt, az általános iskolai tesi órán kötélmászás közben. Onnantól kezdve szerettem kötelet mászni :-) Bár akkor még nem tudtam, mi ez az egész. Egyszer meg is kérdeztem az egyik jó osztálytársamtól, hogy "Te is érzed ezt a jó érzés?" - szó szerint :-)))))))))))))))Annyira kellemes volt, hogy otthonra is szereztem egy kötelet, amit felkötöttem a garázsban, azon mászkáltam minden délután suli után. Ezt kb. 15 éves koromig csináltam... Talán még azóta sem éltem át akkora orgazmust, mint akkor.
2011. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó, ezt nem mondod komolyan... :D ??
2011. márc. 16. 23:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De, ez teljesen komoly, most már én is röhögök az egészen, egy közeli barátomnak el is meséltem. :-)))) De akkoriban nagyon komolyan vettem, és fogalmam se volt arról, mi ez az egész. Egyszerűen csak felfedeztem valamit, ami nagyon kellmes volt, és még csak bűntudatom, lelkiismeret-furdalásom se volt, mivel nem tudtam, hogy mit csinálok. Én tkp. csak kötelet másztam :-))))
2011. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amúgy te az első orgazmusod után 10 perccel már géphez is ültél??Az azért komoly.:D


Egyébként nem volt nagy különbség a többihez képest...inkább csak annyi hogy bennem volt az, hogy első alkalom és milyen lesz...szóval az izgalom,egyébként olyan mint a többi.

2011. márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ömm.. igen, géphez ültem, mert egyedül voltam. ha érted :)
2011. márc. 17. 17:33




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!