Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hívott már valaki titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívott már valaki titeket telefonon, mikor szexeltetek?

Figyelt kérdés

Hogyan beszéltetek vele?

Engem anyám hívott délután, aztán azt sem tudtam, hogy fogjam vissza magam, mert muszáj volt felvegyem, mert azt hitte, a városban sétálok a barátommal.

Alig bírtam beszélni, kész ciki volt.


2011. márc. 22. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívtak és az egyszerű megoldás: nem vettem fel. MAjd visszahívom nem?
2011. márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

egy sráccal voltam, amikor felhívta az anyja. előtte azt mondta neki, sétálni megyünk, holott max előtte tudtunk volna sétálni, utána már járni sem bírt egyikünk sem:D

20/F

2011. márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem érdekel, hogy ki hogy reagál erre. Ha téged nem, akkor ne válaszolj!
2011. márc. 22. 17:39
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ott a pont!
2011. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem hívtak már sokszor olyankor:) Leginkább persze barátnők. Nem vettem föl, ennyi a történet. Persze volt amikor fel kellett vennem, mert fontos hívás volt, de próbáltam normálisan beszélni.


Volt olyan is, hogy barátnőmet hívtam, és furcsa volt a hangja. Rákérdeztem, és mondta is, hogy éppen szexel:)

2011. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem! A telefon van érted, nem pedig fordítva! Nem kell örökké felvenni, ha hívnak! Nem hallottad/nem értél rá, mit tudom én! Ne már!
2011. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sosem vettem fel, viszont barátnömnek mindig fel kellett vennie, ha az anyja hívta. Olyankor azt mondta, hogy aludt vagy éppen idiótán táncolok és arra figyel, Én meg lassan, de jó mélyeket toltam bele úgy hogy a szeme majd ki ugrott:D
2011. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, nálunk cinkesebb is történt...

Anyám hálószobája, a mienk alatt van. És este, mikor párommal épp ment a menet, az anyám felhív telefonon, én meg azt hittem baj van és felkaptam. Erre beleszól:

"Ezt ilyenkor kell csinálni?"


Na, b*szdmeg...

Párom úgy felkapta a vizet (érthetően)... de mondjuk anyám lökött, szóval, voltak ennél cifrább ügyei is.

2011. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!