Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyünk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Tudom nem idevaló a kérdés de ezt a rovatot nézik a legtöbben és itt tuti kapok választ. Mai napokkal ezelött barátom rendelt internetröl diákmatricát hogy olcsobban utazhasson mert már dolgozik. Viszont elis utalta a 9 ezer forintot az eladonak és az eladó közölte hogy nem küld semmit és hogy jol átvágta, és hogy hiába szol a rendörségen mert büncselekményt követett el a matrica rendelésével, és hogy a barátom ezzel még bajba is kerülhet. Szerintetek érdemes ezzel a rendörséghez fordulni vagy hagyjuk az egészet? Ti mit tennétek???? Komoly válaszokat kérek! köszönöm!
2011. márc. 22. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az átverő személynek, ha ezzel rendőrséghez fordultok, a barátodat komolyan megbüntetik. Nem tehettek semmit, máskor gondolkozzatok, mielőtt cselekedtek.
2011. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a barátod is megszívja, de legalább az is aki becsapta és ezek után nem csap be másokat. Szerintem megéri.
2011. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem de Szerintetek megér annyit hogy megbüntetnek a pénzünk sem térül meg és matricát sem kapunk? Ti mennétek most öszintén ?

Köszönöm az elözö két választ, még jöhetnek nyugodtan.:)

2011. márc. 22. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én nem mennék a rendőrségre, mert ezért kemény pénzbüntetés jár (nem pár ezer forint). Nekem ez nem érné meg anyagilag, bármennyire is szeretném, hogy az a szemét ne vágjon át másokat is. De ha nektek megéri, akkor menjetek.
2011. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem hát akkor semmiképpen nem jelentjük. Egyébként kedves válaszoló te is jártál már a cipönkben vagy tájékozott vagy ilyen téren esetleg ? válaszod köszönöm!
2011. márc. 22. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
mi ez a diákmatrica?
2011. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát amit a diákigazolvány hátuljára ragasztanak ami igazolja hogy diák vagy és olcsobban tudsz járni buszon meg ilyenek. érted ?
2011. márc. 22. 20:40




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!