Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csomo a nagyajkon, mi lehet ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csomo a nagyajkon, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Most vetem észre h van egy pici kis csomo a bal nagyajkamon, mintha egy pattanás szerüség lenne, lehet h pattanás csak még nem fakadt ki??

18 L


2011. márc. 22. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem pl anyajegy van rajta...
2011. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Kamillás borogatás, az felpuhítja, és gyulladás csökkentő. És remélhetőleg fel is szívódik, elmúlik. Rosszabb esetben tályog lehet belőle, de még mielőtt óriásira duzzadna, menj el sebészetre. De előtte szőrbenövés gátlóval kend, és kamillával borogasd.(ha benőtt szőrtüszőről, és nem egyébről van szó)
2011. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) szerintem mérges pattanás lesz mert ugy fáj mint az szokott :S
2011. márc. 22. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt. :D Nem mentem orvoshoz. Egyszer csak azt vettem észre kb 3-ik napon, hogy a bugyimban ilyen sárga gennyes cumo volt. Hát persze, hogy kilyukadt. Sok jött i belőle. Azonnal lezuhanyoztam meg minden. És lám ma is itt vagyok köztetek, rendesen védekezek, és élek nemi életet :D
2011. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és a tied is kemény volt?? hány nap után fakadt ki??
2011. márc. 22. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Irány orvoshoz! Az egyetem alatt a baratnömnek volt ilyen. Valami oscillococci baktérium volt. A kollégium nem tul higénikus ágynemüjétöl kapta. Megnöhet 3 cm-re is. Ha nem kezelik fájni tud és havonta kijöhet.
2011. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Linkelj képet, megmondjuk mi az!

De így látatlanban lehet csak egy szőrszál visszafelé nőtt ha borotválod ott!

2011. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sokminden lehet..lehet egy faggyú vagy akár egy zsírmirigy.. nézesd meg orvossal mármint ha ez még aktuális..:)
2011. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!