Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ugye nem vagyok terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Először is NORMÁLIS válaszokat kérek.

Lassan 2éve,hogy fogamzásgátlót szedek.

1éve van barátom..ő az első nekem és neki is én. 8hónap után feküdtünk le először..természetesen használunk óvszert,de eddig úgy volt,hogyha elélvezett akkor "kiszállt belőlem" és a kezemmel elégítettem ki..azonban 1hónapja "nem szállt ki belőlem"..és bennem élvezett el (természetesen akkor is használtunk óvszert). Utána megnéztük az óvszert és nem láttuk hogy kiszakadt volna. Azóta eléggé furcsán érzem magam..és mostanában sokat van hányingerem. Lehet hogy csak bemesélem magamnak? Azóta már menstruáltam is,de nagyon gyengén volt meg. Meg már parázok,hogy terhes vagyok..mintha már nőne a hasam is.


2011. márc. 22. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
neparázz. vegyél egy terhességi tesztet és minden kiderül .
2011. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nyugi, szerintem nem vagy terhes, csak ideges vagy és bemesélted. Én fogamzásgátlót szedek, belém élvez a párom, néha nekem is van hányingeren de már rájöttem hogy mindig ugyanannál a szemnél, a hasad sem nőtt ennyi idő alatt nem látni, csak néha folyton máshogy látjuk a pocit, meg a felhalmozódó víz a ciklus alatt..

Az óvszer nem volt hibás, az nem gond hogy benned ment el... Az óvszer azért óvszer :)

2011. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

szerintem is bemeséled csak, hányinger meg sok mindentől lehet egyébként is.

viszont a vérzés sem csak menstruáció lehet, de ez nagyon valószínűtlen.

a nőgyógyász, és/vagy terhességi teszt megmondja majd

2011. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te most komolyan gyógyszerrel ÉS óvszerrel ÉS megszakítással is védekezel, és a megszakítás egy alkalommal véletlenül kimaradt, és emiatt aggódsz?

Mert akkor nem vagy normális.

Miért kell ennyire túlaggódni?

Bőven elég csak a gyógyszer. Egyáltalán akkor miért szeded?

2011. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megszakítás?????
2011. márc. 22. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha terhes is lennél, 1 hónap után nem fog nőni a hasad.

De ki van zárva, hogy terhes vagy, ha gyógyszert is szedsz, és óvszert is használtatok... Mitől lennél?

2011. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megszakítás, igen. Így hívják, mikor kiveszi, mielőtt elélvez.

Ti két marhabiztos módszerrel, plusz mellé még egy szarral (megszakítás) is védekeztek. Komolyan mondom, nem értem minek ezt ennyire túlizgulni.

A gyógyszer alapból leállítja a peteérésed. Ha nincs peteérés, nincs mit megtermékenyíteni. Ha mégis megérik egy pete, akkor még mindig ott van a tabi többi hatása.

(Elvékonyítja a nyálkahártyát, hogy a zigóta ne tudjon beágyazódni, megváltoztatja a petevezető motilitását, hogy a petesejt ne tudjon olyan könnyen eljutni a méhbe, plusz még a nyákot is megváltoztatja, hogy a spermiumok nehezebben jussanak fel.)

Emellé ti még használtok óvszert, ami megakadályozza, hogy egyáltalán a spermiumok a hüvelyedbe jussanak.

És még ki is veszi, mielőtt elmegy.

Ennek mi értelme van?

Ha te így teherbe esel, akkor szerintem mutogathatnak majd a tévében is akár.

2011. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te tényleg nem vagy normális, ha gyógyszer ÉS óvszer ÉS még megszakítás is van.

Az első kettőt még csak megérteném egy kapcsolat elején: ha már annyira megbízol benne, hogy beengeded magadba, de még annyira nem, hogy elhidd azt, hogy nem beteg...

2011. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mivel 6 orvosi diplomám van megkérnélek pisild le a webkamod így lesz mintám és a gyógyszertárban lévő terhességi tesztet el tudom végezni XD


Mért gondolják a kérdezők hogy az ország másik feléről könnyebben megálapítja valaki a terhességet mint az utca végén lévő gyogyszertári teszt?

2011. márc. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!