Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pls help ez rossz nem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KOkka200 kérdése:

Pls help ez rossz nem?

Figyelt kérdés
Idegesít az hogy akárhányszor barátnőm nálam van megujjazom és csak ujjazom és elélvezek ez annyira feldühít mi lenne ha lefeküdnénk ???? betenném és kész lennék? ezen hogyan lehetne változtatni lányok-fiuk ? félek hogy örökre így maradok evvel a dologgal amit nagyon nem akarok :( !
2011. márc. 22. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
a csajt ujjazod és te mész el? hehehe:D
2011. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én valahogy nem így képzeltem el a normális választ ....:S
2011. márc. 22. 20:25
 3/9 anonim válasza:
Hát tesó,velem még nem törtánt ilyen.xd
2011. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van ilyen ba***meg most mit csináljak ezt hozta a sorsgép szerencsétlen vagyok ezen a téren ...Fuck !
2011. márc. 22. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
hát figyelj nálunk sokkal rosszabb, a barátom ujjaz, ls közben még csak fel sem áll neki...sőt beveszem a számba, szopogatom, nyalogatom ,akkorse... 10 szopás után kezd keményedni...
2011. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én vok 20:28 is.Bocs,nem akartam komolyan.Csak mondtam,hogy nem történt ilyen velem.Nem vagy szerencsétlen!Syerintem annyira szereted a csajt,hogy ettől úgy beizgulsz,hogy elélvezel.
2011. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon aranyos :)

Gondolom nagyon szereted a barátnődet, meg irtó szexinek találhatod, ha ennyire élvezed, hogy örömet okozhatsz neki.

Azt javaslom, hogy először ő elégítsen ki téged, aztán te őt (vagy akár egyszerre) és akkor a "második" alkalommal már nem fog olyan gyorsan elsülni. Meg szex előtt is, petting, elélvezel egyszer mondjuk, és amúgy "regenerálódsz" (mert gondolom a te farkad sem áll fel azonnal újra) addig nyalod a lányt, vagy ujjazod, aztán kezdtek bele az aktusba, akkor tuti nem élvezel el olyan hamar.

Amúgy elvileg maszturbálás alatt is gyakorolhatod, hogy visszatartod, vagy abbahagyod és újrakezded, szóval így húzod az orgazmust és egy idő után ezt megszokod, akkor majd nem fogsz hamar elélvezni.

Ne tartsd magad emiatt szerencsétlennek, gondolom fiatal vagy még, meg szűz, tapasztalatlan, szerintem mindenkivel előfordul. Ne parázz emiatt:)

2011. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Meg szex előtt is, petting, elélvezel egyszer mondjuk, és amúgy "regenerálódsz"

Ezt elírtam, az 'amúgy' az 'amíg' akart lenni.

2011. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ne légy ilyen méregzsák


velem is volt már ilyen és? mint látod még élek

amíg (friss) a barátnőm szinte bármikor "lelövöm" aztán amikor már unom ez elő se fordulhat

2011. márc. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!