Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Volt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Volt már veletek olyan, hogy azt éreztétek szükségetek van most valakire?

Figyelt kérdés
Olyan fura érzésem van, mert egyre többször van úgy hogy azt érzem hogy kb tök mindegy hogy kivel, csak valakivel összejöhessek. Na jó persze nem mindegy annyira, de régen kb alig tetszett bárki is, most meg csak kapkodom a fejem hogy mennyi mindenki tetszene :D
2011. márc. 22. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
velem csak akkor van amikor unatkozok. unatkozás helyett mehetne a szex is pl.
2011. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így vagyok én is 19f
2011. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ismerős xD

így vagyok én is kb... remélem hamar elmúlik xD :|

2011. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szamóca. ***** válasza:

őőőőőőő

nem.:D

nem azért vagyok valakivel hogy legyek valakivel, hanem hogy vele legyen. egyébként jó,oké, volt olyan. régen. mert kapcsoaltfüggő voltam. elmúlt hálisten.

2011. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
rengetegszer! de csak maga az érzés hiányzott, hogy legyen valaki, a tudat. sosem mentem bele azért kapcsolatba, hogy "csak" ezért, leginkább akkor jön rám amikor összecsapnak a fejem fölött a hullámok...
2011. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szamo77d ***** válasza:

Volt, igen. Egyszer meg is találtam. De nem jött össze.

Olyat, mint Ő, soha többé nem találtam.

2011. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érzem, szükségem van a barátomra a nap minden percében, de sajnos ez most nem jöhet össze. Muszáj kibírni péntekig.
2011. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem volt, mindig kötődöm valakihez, de egyszerre csak egyhez.
2011. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!