Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti szoktatok anyósoto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti szoktatok anyósotokkal szexről beszélni?

Figyelt kérdés
Az én anyósommal ilyesmiről is lehet beszélni, nagyon jó fej. Csak érdekelne, hogy más is tud-e az anyósával szexuális témákról beszélni.
2011. márc. 22. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondom neki: "B@ssza meg mama!" akkor az már szexuális tartalmú beszélgetés? Mert akkor igen!
2011. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én férjem nevében írok, és előfordunl már, inkább férjem nem szeret erről a témáról beszélni csak velem. ennek ellenére volt már olyan h arra mentem kia konyhába h erről volt szó... :S :)
2011. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én a lány vagyok, de a barátom meg anyukám szoktak így poénkodni. De nem keverik bele sem a mi, sem az édesanyám szexuális életét. Az már kicsit abszurd lenne, nekem meg kellemetlen.
2011. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Beszélni ? azt nem

Ténykedni? na azt igen

nézd meg az anyát vedd el a lányát

2011. márc. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jóban vagyok anyósommal, de szexről nem beszélünk. Arról már beszéltünk sokszor, hogy ki kivel kavar, lép félre, meg miért. Arról viszont nem, hogy mit csinálunk az ágyban.
2011. márc. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 w1e2r3 ***** válasza:
többször mint az anyámmal....
2011. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Hmm, azért érdekel milyen lehet egy ilyen beszélgetés...


"

- Tudta, hogy a lánya jó az ágyban és remekül szop?

- Persze, hiszen én magam mutattam meg neki egy répán!

- Ó, maga aztán igazán nagyszerű anyós, a hüvelyszorítást is öntől tanulta?!

- Igen, azt egy uborkán mutattam meg neki. Apropó, hoztam egy kis salátát az ebédhez!

"

2011. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem mèg nincs anyòsom de màr fogoktudni miröl beszèlni

21:12 k jò volt

2011. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hm, én nem, bárcsak anyósjelöltjeim voltak.

De elég bizarr a kérdés:

1 Azt beszélem meg vele, hogy kicsi lányával miket művelek, részletezem... Ez elég fura, marad a 2.

2 Elmesélem, hogy az eddigi barátnőkkel mit műveltem, hogyan, hányszor.


Az egésznek csak akkor látom értelmét, ha az anyóskát akarod felszedni. Volt már, hogy jobban bejött az anyósjelölt, és pezsgett is valami a levegőben. Pont annyival volt idősebb nálam, mint amennyivel a lánya fiatalabb, 10 évvel. De nem lett semmi.

Szóval, anyóssal csak akkor beszélj a szexről, ha fel vagy rá készülve, hogy egyszer teljesítened kell nála.

2011. ápr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!