Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretik a pasik azt ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a pasik azt ha egy nő kimondja hogy mit akar a szexközben?

Figyelt kérdés
pl:lovagolni akarok,hátulról akarom ,nyalás....stb
2011. márc. 22. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik. Attól függ, hogy mennyire szereti ha irányítja egy csaj.
2011. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én szeretem. meg azt is ha mondja hogy igen igen most jó XD
2011. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát mondjuk mi még kezdők vagyunk,és a kitapasztalni mi jó a másiknak résznél tartunk, de mi elég sokat beszélünk, én is mindig mondom hogy mit csináljon, volt olyan is amikor a g-pontomat akartam neki megmutatni, hogy neki egy ujja meg nekem egy ujjam volt bennem és gy irányítottam oda. aztán én kivettem,és már csak mondtam hogy feljebb, lejjebb stb vagy hogy wéáá ott baby ott csináld xD
2011. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy csinálom, hogy jó legyen neki így nem kell mit mondania;)
2011. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az én pasim imádja
2011. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

21:32! Vagy csak azt hiszed... :P


Én próbálok minél jobban figyelni a másik reakcióira, de ez akkor sem lesz 100%-os. Én minden barátnőmnek szerettem a legjobbat adni, de ezért kértem is, hogy mondják el, mi nekik a legjobb...

2011. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Hogy idézzek egy klasszikust:

"Ha jó neki, és nem mondja, akkor jó neki.

Ha neki nem jó, és szól érte, akkor jó lesz neki.

Ha neki nem jó, és nem szól érte, akkor ki nem sz@rja le?"

2011. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

21:32 vagyok.


Akkor lehet, hogy eddig csak szerencsém volt, nem tudom, panasz nem jött, csak pozitívum.

Bár számomra furcsa volt, hogy amik Nekem alapvetöek, az a barátnöimnek új élmény volt, többek közt olyan apróságok, hogy falhoz nyomom és kicsit megeröszakolom:D

2011. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia!Szerintem ha szereti, ha nem, akkor is kell róla beszélni, mert akkor honnan tudná h mi jó neked, és mi nem? Gondolom a párodnak meg az a lényeg h neked (persze neki is) jó legyen.
2011. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem kicsit zavar, hogy mindig mindent én irányítok szex közben. Visszajelzés alig van, kérés pedig semmi. Szeretnék mindent megtenni azért, hogy a páromnak is jó legyen. Jobban örülnék, ha időnként kérne ezt-azt :) 30/F
2011. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!