Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 19 eves srac vagyok es azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 eves srac vagyok es azt szeretnem tudni hogy vajon fityma szukuletem van vagy nincs?

Figyelt kérdés
Normal alapotban lazan jar fel es le a bor , merevedeskor is siman hatracsuszik csak amikor visza akarom huzni egy kicsit megakad hogy is mondjam nem csuszik fel magatol hanem ra kel segiteni...mitol lehez ez ? fitymaszukulet lenne ?
2011. márc. 26. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Urológus...
2011. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez még nem fitymaszűkület. Ez még bőven kitágulhat. Nekem is így volt.



25/F

2011. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen, csak ha feláll hátrahúzom, akkor egy pár mp után elkezd visszamenni a bőr és ez guminál elég zavaró
2011. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt fitymaszűkületem 10 évesem, és az úgy nézett ki hogy egyáltalán nem jött fel. Megműtötték, körül kellett metélni :(
2011. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jobb az ilyet orvostól megkérdezni, mert később /évek múlva/ csak bajod lehet belőle. Nem szégyen ezt orvossal

(először elég háziorvossal) megnézetni.

2011. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lényeg,hogy a trutyit kimosd alóla,ha szex közben nem zavar,akkor nincs teendő,ha igen,akkor doki.Nekem volt fitymaszűkületem elég erős.Még a pisilés is nehezen ment.Metélés lett,de olyan félmetélés.
2011. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ez nem fitymaszűkület....nekem is ien volt....kb 2-3 hónap intenzív "használat" után kitágul...

de volt pár alkalom amikor fájt...

de én direkt szerettem mert amikor felállt a kicsit szűkebb fityma miatt meg is dagadt a feje... és a csajom egyenesen sikoltozott amikor járattam benne...zsír volt, de sajna elmúlt...:)

2011. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kosz a valaszokat...remelem hogy nem fitymaszukulet...hatha kitagul 1 kis ido mulva...de ha nem akko elugrok a dokihoz :(
2011. márc. 26. 21:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz a dokikkal, mert nekik egyszerű megcsinálni egy teljes körülmetélést, mert nem akarnak "művészkedni" szóval akármi van, válasszatok másik megoldást, NE a teljes körülmetélést... van részleges metélés is... meg bemetszés... meg plasztika.... csak válogatni kell... ha körülmetélni akar a doki, hagyd ott, engem tönkretettek így :(
2011. márc. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az nem fityma szűkület!Csak szerencsés vagy,gyönyörű nagy duzzadó makkod van!Legyél rá büszke!
jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!