Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van h előbb élvezek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van h előbb élvezek el mint a párom? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és többször van olyan hogy előbb élvezek el mint a barátnőm.Nekem is ő az első és én is neki!Mit csináljak hogy ne én élvezzek el előbb?(a több előjáték nem jött be)
2011. márc. 26. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Önkielégítés közben lassíts a tempón.


Egyébként azért az emberek - párok - többségénél szerintem az a rikább eset, ha pont egyszerre mennek el.

2011. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alap dolog hogya nők sokkal később érik el a szax csúcspontját, az orgazmust.Ha elérik akkor elélveznek.Ha késleltetni akarod tarts szünetet a szex közben!
2011. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már próbáltuk úgyis hogy megállunk szex közben de nem lesz jobb =/.
2011. márc. 26. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:

a pasik alapból hamarabb mennek el. ez van. csomó baj van ebből, hogy van, aki elmegy, oszt lesz@rja a másikat. a férfiak tudják késleltetni az orgazmust, meg olyan is van, hogy érzed, hogy jön, de visszatartod. ez attól függ, mennyire vannak "karbantartva" a nemi izmaid. intim tornával lehet erősíteni.

nekem még kb 15 éves koromban ment, hogy visszatartottam a dolgot és tényleg nem jött semmi. próbálgattam, hogy meddig bírom, és kb kétszer visszatartottam, de harmadszorra majdnem mindig elmentem. intim tornával lehet erősíteni ezeket az izmokat, nemtom, pontosan hogy (engem is érdekelne), de szerintem mire neked meglesz a harmadik, a csajnak is lesz már néhány.


Főleg, ha tudjuk azt, hogy a nőknek kitartható az orgazmusa. Ha orgazmus közben és után is tovább izgatod, képesek gyakorlatilag akárhányszor elmenni, de egy idő után azért mindenki elfárad, meg sokan nem is tudják ezt, mert abbahagyják az elsőnél...

2011. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!