Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért akad ki ezen a párom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért akad ki ezen a párom? Vagy ez nem természetes dolog?

Figyelt kérdés
Ma a párom újságot olvasott, én pedig odaosonntam mögé, és elkezdtem simogatni, csókolgatni. Erre ő teljesen kiakadt azon, hogy ennyire rámenős vagyok. Szerinte egy nő ne másszon rá a férfira. Eddig rendesen működött a párkapcsolatunk.
2011. márc. 26. 19:02
 1/7 anonim válasza:
máskoris szoktál rámászni? mióta vagytok együtt?
2011. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van a párodnak, ha egyszer újságot olvas, miért kell egyáltalán piszkálni? Szerintem senki nem túl boldog, ha épp valamibe belemélyed vagy fontos tevékenységet végez és megzavarják, attól még, hogy férfi nem kell mindig szexre késznek lennie. Te meg ne csinálj a bolhából elefántot, épp nem volt hangulata az ilyesmihez, van ilyen.
2011. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem rúlreagálta a párod. De genyó. Nem hogy örülne h kedveskedsz neki. Pedig én úgy tapasztaltam h a férfiak szeretik ha a nő kezdeményez. Ezek szerint mégse?22L
2011. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
te szereted,ha főzés közben csókolgatnak és simogatnak? egyébként arról lehet szó,hogy sok férfinak kell valami,amiben elmerülhet munka után,mert ilyenkor tele van a t..ke mindenkivel,és ilyenkor nem jó zavarni.vagy eleve nem szereti,ha a nő diktálja a tempót,mert túl lerohanónak érzi,sokszor én is ilyen vagyok.Nem hiszem,hogy veled van a baj,a párod ilyen típus,próbáld megérteni.
2011. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha előtte megvolt már az aznapi együttlét, vagy csak szimplán túl sokat kap a jóból egy héten, akkor előfordulhat hogy így reagál.

De ha már itt tartunk. a nők miért nem szeretik, ha főzés közben osonunk mögéjük s úgy ölelgetjük, csókolgatjuk őket?

26 ff

2011. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

26ff


nem tudom miféle nő nem szereti, ha a pasi odaoson, én egyenesen imádom :) főleg ha megsimogat, nyakon csókol :)

akkor a legsebezhetőbbek a nők :):P egypár dologra rávehetők, akár egy kis finom romantikára...akár..;)

2011. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát azért a főzést nem lehet otthagyni, mert odaég, meg utána jön,h mi az h nincs kaja persze...(bár engem nem zavarna, ha odajönne) az újságolvasás meg nem valami produktív dolog. XD

Hát ez gáz. :D e biztos csak rossz kedve volt... Bár elég fura. Próbáld ki még egyszer máskor, hátha akkor jobban veszi a lapot... :D

2011. márc. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!