Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasik! Mit szerettek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit szerettek az análban? Csajok! El tudtok menni tőle?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem is igazán esik jól.

20L

2011. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

El tudok tőle menni de nem szoktuk gyakran csinálni 2-3 havonta

36/N

2011. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szamo77d ***** válasza:
89%

Szerintem fogalmuk sincs, hogy mit szeretnek benne annyi-

ra. Ez egy hülyeség. Férfi létemre mondom ezt. Önző, sze-

mét dolog. A lányok meg azért engedik, mert félnek, hogy dobja őket a srác. A fiúknak is fel kéne nyomni mondjuk egy méretes uborkát, akkor megtudnák! Amikor szétrepedne a

végbelük és folyna belőle a vér. Utána meg minden szé-

kelésnél kezdődne újra az egész. Nagyon tud ám fájni a végbél! Akinek van aranyere, az tudja. Ez megint csak egy

hülyeség, mint a pénisz méreteinek állandó méregetése!

2011. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
utolsó egyetértek veled maximálisan és mindennek megvan a maga helye..
2011. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én élvezem, de csak akkor ha nagyon fel vagyok izgatva, szinte robbannék folyamatosan, akkor kívánom is. Nagyon ki kell készíteni hozzá :)De ritkán van ilyen. :) Elmenni még nem sikerült csak így, kell hozzá máshogyan is ingerelni. De ez én vagyok :)

22/L

2011. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, még annyit fűznék hozzá, hogy: szerintem eléggé ki kell hozzá készíteni a csajt, hogy szinte megőrüljön és ellazuljon teljesen. Sztem ehhez is fokozatosan kell hozzászokni - nekem legalábbis így volt. Ha pasi csak magával van elfoglalva és csak tömködi az nagyon fáj... meg ugye fel kell készíteni. Hallottam már barátnőktől is egypár ilyenről, nem csoda, hogy rossz emléke van pár csajnak és menekül...
2011. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha már kellően felizgul a lány, akkor nemigazán kell szerintem noszogatni, egyszerűen ő is benne lesz. Azért jobb a popsi, mert gyakorlatilag teljes hosszában szorítja a szerszámot. Én legalábbis még annyira feszes pu**ival nem találkoztam - sajnos. 33/F
2011. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Az én seggem nem bejárat. Nem, nem próbáltam még, de ez az, amit nem is fogok. 18/l
2011. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

21:02es vagyok. Én is ezt mondtam :D

3 férfival volt szexuális kapcsolatom, első 2-t még a közelébe se engedtem :)

2011. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 novák vivien ***** válasza:
Jártam intimtornára. Azóta nagyon szeretem az anális szeretkezést és spriccelve élvezek tőle., És emiatt nem a pasim kedvéért csinálom, hanem mert jó.
2011. márc. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!