Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem érzem ha a barátom belém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem ha a barátom belém élvez. Ez normális? :S

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót kezdtem szedni, azt gondoltam, sokkal jelentősebb különbség lesz majd a gumi után, de csak látom, hogy elmegy, magamban nem érzek semmit, ugyanúgy, mint mikor gumival csináltuk. Ez mitől van? Normális ez egyáltalán?

20L


2011. márc. 26. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Már a férfiak is színlelik az orgazmust... hova jut ez a világ.
2011. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
magtalan a barátod, vagy megjátssza az orgazmust.....vagy fölfújható.
2011. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Magát,a spermát én sem érzem mikor kijön, de azt igen,hogy lüktet, és egyre kisebb miután elmegy..(már ha nem marad állva:D)

22/L

2011. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
...első kettőnek üzenném, hogy azt érzem amikor kifolyik, csak azt nem amikor elmegy. 3.-nak köszi, én is valahogy így vagyok vele.
2011. márc. 26. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. A spermium nem olyan erővel lövell ki, hogy lyukat üt a méheden. Nagyon gyenge, gyakorlatilag csak kis nyomással, de kicsorog, akármennyire is látványos tud lenni a filmekben.
2011. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig érezned. néha intenzívebb az orgazmusa. azt kellene érezned. de ha csak gyengébb akkor nem feltétlenül. csak a lüktetést és az, hogy egyre kisebb lesz:)
2011. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én se érzem, hogy kilövell, csak hogy egyre keményebb. + mozgásából észreveszem és arcáról.
2011. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szamo77d ***** válasza:

Teljesen normális, hogy nem érzel semmit. Egyszer én is

megkérdeztem ezt a barátnőmtől, aki védőnő volt, tehát

tudta, mit beszél. Azt mondta, nem érez semit, hiszen a spermám testhőmérsékletű, ugyanannyi, mint az ő puncijáé.

Mechanikusan meg azért nem érez semmit, mert az én anya-

gom puha, folyékony, nem okoz neki fájdalmat vagy egyéb

furcsa érzést.

2011. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!