Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Minden reggel álló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Minden reggel álló pénisszel ébredtek?

Figyelt kérdés

Szóval,az a kérdésem,hogy ti minden reggel álló farokkal ébredtek?Vagy ez függ valamitől?

Jah,és még az a kérdésem,hogy ha a barátomnak már attól feláll a farka,hogy csak egymás mellett fekszünk az ágyban,az jó jel nem?:)


2011. márc. 26. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen a valasz az osszesre.
2011. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Joco901019 ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy a barátod nagyon kanos és már szeretne szexelni. Amúgy a válasz igen.
2011. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Én jól megdugom a páromat éjjel és reggel jól érzem magam. Van hogy reggel is adok neki :)
2011. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 szamo77d ***** válasza:
100%

Persze, én is úgy szoktam ébredni. Ez teljesen normális,

csakúgy mint az, hogy a barátodnak már a közelséged ér-

zésétől is feláll! Ez nagy bók a számodra. Hiszen Te vál-

tod ki belőle. Örülj neki!

2011. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

BudaiMark Üzenete:


Ebben elárultad, hogy homoszexuális dolgokban előnyben jársz!

2011. márc. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És ez miért baj? Egy heteró kandúr is megfarkalja a barátnőjét.
2011. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért áll fel a farkad ébredés után, mert a húgyhólyagod feszül, szóval amikor felébredtek, akkor nem kezdjetek el rögtön szexelni, hanem várd meg, amíg kimegy wc-re.
2011. márc. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Többnyire reggelre azért merevedik meg, mert az elnyomja a vizelési kényszert. Tehát nem ébred fel azért mert dolga van, hanem feláll és majd ha reggel elintézi, akkor lelankad. Mellesleg örülj neki, ha a barátod már attól beindul, ha mellette vagy. :)
2011. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
meglehetősen zavar már, de minden reggel álló cerkával kelek fel... és normális, hogy feláll ha ott fekszik egy nő.
2011. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ekkora b.lf.szságot is rég hallottam hogy a teli húgyhólyagtól áll fel...bár az tény hogy álló farokkal képtelenség vizelni.

Nekem is feláll...


Az alvás közben alacsony a vérnyomás, mikor felébred hirtelen megnő a vérnyomás, hevesebben ver a szív, a vérerek kitágulnak az egész testben így a f.rkban is,


volt már hogy buszon alvás után is felállt vagy éreztem hogy megduzzad, megmozdul... mondanom se kell milyen kellemetlen...

2011. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!