Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan tudja egy férfi, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudja egy férfi, hogy szűz e vagy szűz volt e a lány?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
miért számít ez? 18 alatt sztem nem lényeg
2011. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
87%
mondjuk kérdezd meg tőle..
2011. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
berakja a péniszét és ha vérzik szűz ha nem akk nem
2011. márc. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszolónak!

Nem biztos, hogy minden lány vérzik. Sok dolog van a szexen kívül ami elszakíthatja a szűzhártyát (pl: lovaglás, torna) aminek az átszakadása viszont nem jelenti azt hogy nem szűz az illető lány. Ezért nem minden esetben fog vérezni.

Kérdésre a válasz: Beszélgetéssel! :)

2011. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
3dik valaszolo ez nem igaz h ha verzik ak szuz volt es ha nem meg ako nem szuz......mert pl nekem mikor volt az elso en nem vereztem, szoval ez igy nem lehet megallapitani
2011. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
énsem véreztem az elsőnél ugyhogy ez nem igaz.de mondjuk olyankor szűkebb még sokszor a hüvely ugyhogy pl innen.meg kérdezd meg tőlle nemlesz miért hazudjon.
2011. ápr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

viselkedésből is ált le lehet szűrni, bár azt meg lehet játszani

egy szűz lány ált kevésbé tudja mit csináljon, idegesebb, még valsz lehet látni, hogy fél

meg az első alkalom ált fáj nekik (nem mindig), és ha a pasi figyel, azt észreveheti rajta

2011. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
JÓ SZÜK A PI.ÁJA
2011. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!