Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexeltetek már a kórházban?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már a kórházban? Vagy maszturbáltatok ott? :D

Figyelt kérdés

Csináltátok már ott bent vagy maszturbáltatok? Meséljétek majd el hogy hogyan történt és hogy hol! :D (kiváncsi vok)

Én pl maszturbáltam a kórházban és nagyon tetszett nekem az az egész hogy este egy lélek nem volt sehol és tök sötét folyosók csak itt-ott világított 1-2 lámpa annyira más az egész kórház éjszaka áááááá imádtam! Annyi eldugott hej lett volna ahol jót lehetett volna dugni nyugiba és még tetszett is volna csak kár ho nem volt kivel! Ti is csináltatok már ilyet a kórházban vagy csak ez ilyen szupi jó kórház??


Van a kórházban még egy kedvenc helyem oda szoktam elmenni kicsit kikapcsolódni meg sétálni stb.. Ez a hej a kórház udvarán van hátul ahol van egy lépcső ami felmegy az első emeletig és ott van egy ajtó ami zárva van. (Ez szerintem csak tűzlépcső de jó kis hej!) A lépcső mentén felfelé van egy kis létra izé amin átlehet lépni a kisebbik kórház tetejére és ott lelehet ülni, nézelődni sőtt még sétálni is kicsit csak vigyázni kell nem szabad túl kimenni nehogy vamit kidobjanak a 7-ik ről és beszakítsa az ember fejét! De am tök jó hej és ha kórházban vok mindíg elmegyek oda! Egyébként ott a konyha van alatta mellette meg a hullaház ami vicces is mert kivan írva lent az ajtóra ho cukrászüzem a másik oldalon meg hogy pathology azaz hullaház! :D Nyamm-nyamm fini kórházi kaja, de azért na jó valjam be az egy kicsit távolabb van tőle és kicsit durva egy hej..

Nektek van ilyen hasonló kórházas élményetek??


2011. márc. 26. 23:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Maszti az megvolt. Persze wc-ben nem a folyosó közepén.
2011. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
hej
2011. márc. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem töltök bent annyi időt, hogy efféle perverzióim alakuljanak ki.
2011. márc. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
én sem a fojosón csináltam de mind1 kicsit bővebben ha kérhetném
2011. márc. 26. 23:47
 5/27 anonim ***** válasza:
86%

óó fojosó


!

2011. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Bővebben? A vakbélműtétemről beszéljek, arról h milyen nehéz volt utána szarni egy jót, vagy h milyen volt kiverni egy koszos redvás budiban amikor még mozogni is fáj?


Szerintem ez nem egy normális perverzió, nem sokkal jobb mint ha a "ki csinálta már temetőben?" kérdéskört feszegetnénk.

2011. márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Aranyos kérdés. Hány éves vagy és melyik volt ez a kórházM Fiú vagy, ugye?
2011. márc. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

ez kamu

vagy be vagy szívva

vagy teljesen idióta vagy


válassz

2011. márc. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
nem igaz! Igen is jó volt a budi meg volt tripperes, kakis meg stb.. belehetett zárni bár tárt ajtókkal is lehetett volna felőlem én nyugiban csináltam csak a sziréna zaj zavart meg egyszer picit! szerintem tök buli volt az egész! naon faxa volt!! márcsak bekelett volna kapcsolni vami zenét telón azt brékelni vagy mit tom én tök jó volt!
2011. márc. 26. 23:58
 10/27 A kérdező kommentje:
ellnézést rosszul írtam! nem volt tripperes meg kakik így a helyes! tényleg jó volt nem azért
2011. márc. 27. 00:00
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!