Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen furcsa Mr....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen furcsa Mr. Casanova?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel az ismerkedésünk eleje óta lehetett sejteni,hogy alakul köztünk majd valami. Ez így is lett,2x már együtt voltunk 2 hónap eltéréssel ( fél évig fűzött ). Ő azt hiszem csak szexre akart én talán többet,de beletörődtem hogy ő csak szexet és én is így gondolom mostmár. Persze nem ellenkeznék ha azt mondaná,hogy próbáljuk meg együtt. A lényeg viszont az,hogy 2 napja szóba került,hogy átmennék,de ő helyette elment bulizni,majd hajnalban mégis felhívott részegen,hogy menjek át,de ekkor én mondtam nemet(mondtam hogy meg volt a lehetőség ő nem élt vele,így járt). Aztán másnap én írtam neki,hogy esetleg este,de erre azt mondta hogy bulizni megy és benzin sincs a kocsijában így buktuk a dologot. Most szerintetek ez mi ? Nem akar már velem lenni ? Vagy tényleg csak így jött össze ez a hétvége ? Nekem eléggé kifogásos dolgoknak tűnnek ezek :(
2011. márc. 27. 01:37
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hoppá :D

Ez nagyon brutál :P

Köszi :)

2011. márc. 27. 03:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem te vagy a pótlék, ha nem jön össze semmi a vadászaton.


vagy azzal, hogy visszautasítottad, már a listáról is lekerültél végleg.

2011. márc. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom csak meg akart d.gni.

Meg részegen hív fel, szexet akart ennyi. Jó h nem mentél el.Ha komolyan gondolná,akkor fontosabb lennél mint a buli.Sztem hagy a fenébe, keress vki jobbat.22L

2011. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak toszó pajtásnak tart. Ne menj át többé hozzá. Vagy mindent, vagy semmit; ne érd be kevesebbel.
2011. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak szexre kellettél.

[[[De azért elég érdekes, hogy szimplá szexért fél évig képes volt fűzögetni...]]]

2011. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez az egy dolog ami nem stimmel,hogy ennyi ideig várt. Meg igazából nagyon jóban voltunk.Szóval mindent megbeszéltünk egymással és az igazat megmondva én azt hittem Ő akár komolyabb szándékkal is közelít,mert úgy viselkedett...aztán most meg ez :S Én már arra is gondoltam (bár ez naívság) hogy lehet ő hiszi azt hogy nekem ő csak szexre kell és ezért nem is keres mert ő esetleg meg tényleg mégis akarna többet ? !
2011. márc. 31. 12:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Az akarja, hogy te legyél az állandó beugró két barátnő közül. Ismerek ilyen fickókat. Pff... Barátnőnek nem vagy jó neki, csak ágyasnak. Menjen az ilyen a francba.

Ne hagyd magad, keress mást!

2011. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!