Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hármas szex 2 csaj 1 férfi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas szex 2 csaj 1 férfi?

Figyelt kérdés

Nézegettem a facebookon az ismerőseim képét, és két barátnő olyan képet csinált h együtt kívántam meg őket! Belenéztem a gyönyörű kék szemükbe, és mindkettőt akarom egyszerre!! Most lettek 18 évesek, és rájuk fogok menni. Imádnak, tisztelnek, meg beszélgetnek rólam sokat, ez jó alap. Lassan egy éve nem találkoztunk. Ezek a lányok szeretnek boldoggá tenni engem, de két aggályom van a dologgal kapcsolatban. Nem tudom, hogy lehet összehozni biztosra - és itt a kulcs, biztosra - egy egész éjszakás révületet velük. Egyiküknek lehet h van bi hajlama, de szinte biztos vagyok benne. Ezen túlmenően diszkrét szeretnék lenni.


Örülnék, ha személyes tapasztalattal rendelkezőtől kapnék választ. Ismerem a PUA világot, szóval zsargonok, struktúrák is jöhetnek!


Tehát az egyik kérdés:

Hogy lehet ezt a megfelelő végkimenetellel összehozni?


A másik:

Nem rontom-e el vele a baráti kapcsolatukat?

Mert néhány éve ismerem őket, és nem akarom hogy összeugorjanak, vagy kellemetlen legyen. Legjobb barátnők.


Várom a válaszokat!


2011. márc. 27. 03:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát itt csak ellentmondásokba ütközhetsz előbb avgy utóbb..


Ha a baráti kapcsolatot nem rontod el köztük, akkor csak hús vagy nekik, semmi több szóval hülyére veszed magad és azt hiszed jelentesz valamit is.


Ha elrontod akkor meg az lesz a baj.



Szerintem 18 évesnél idősebbekkel kellene ezt kipróbálnod, mert ebből szerintem oltári pofáraesés lesz így. Ez a korosztály még nem érett iylen dolgok elfogadására, avgy megértésére, persze ez nem zárja ki az egy két alkalmas lehetőséget, de hosszabb távra ne tervezz velük utánna.


Viszont nagy az esélye, hogy az első ilyen megemlítésénél kivered a biztosítékot mind a kettőnél, és beintenek neked.


Szerintem első körben külön külön próbáld felmérni, hogy egyáltalán kívánnának e téged mint férfit, és ha mindkét oldalról igen jön, akkor utánna kezd el puhítani őket, hogy mi lenne ha együtt is...



Hosszú kemény meló lesz...

2011. márc. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tisztelnek... képzelem mennyire...
2011. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!