Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Már lassan 1,5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, Az utóbbi időben úgy vettem észere már nincs olyan szexuális kapcsolatunk mint eddig!

A mostanában van olyan,hogy egy héten csak 1* szeretkezünk ezelőtt volt olyan is hogy hetente 4* is !

Valamikor az a baja,hogy fáradt,valamikor nem is kívánja!

Mondjuk valamelyik este az volt a baja,hogy nem borotválkoztam meg és szúrtam,(Jó néha én is fáradt vok)

Azzal tisztábban vok,hogy szeret csak azt nem tudom mi lehet az oka ez egésznek!

Öt már kérdeztem és azt mondta nem kívánja minden nap a szexet mert nem is jó neki egymáskövető napokon ezt meg is értem!Pedig én mindig hosszú előjátékot csinálok, meg mindig kielégítem a csikló orgazmusig,a hüvelyi eddig sosem sikerült:(!

Viszont az is aggaszt én vok. neki a második ,és azt mondja jó neki de lehet csak az a baj nem tudja még milyen egy normális szex! peddig én már voltam több lánnyal senkinél sem volt ilyen gondom,sőt ellenkezőleg ott meg már én nem bírtam néha:)! Szóval arra lennék kíváncsi,hogy szerintetek csak egy ideglenes állapot lehet volt már hasonló nálatok is !

24f

22l


2011. márc. 27. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Elkezdődött a végóra!
2011. márc. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az is lehet! de most utána néztem egy kicsit jobban lehet,hogy a fogamzásgátló miatt!
2011. márc. 27. 07:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Rendes srác lehetsz ha még utána is nézel a dolgoknak (én párom el se olvassa még akkor sem, ha megkeresem Neki és még a mondatokat is megmutatom mit kell elolvasni)...

Nem foglalkozik velem ilyen szempontból.

Lehetséges, hogy a fogibogyó bezavarhatott, ha most kezdte csak el szedni, nekem is volt, hogy hányingerem volt, meg ez meg az volt a bajom. Próbáljatok meg közös napra szabit szervezni hétfőre v péntekre és csinálni egy hosszúhétvégét.És akkor megbeszélitek a gondokat, problémákat. Lehet, hogy nem is illetek össze sajnos ez is benne van a pakliban, de remélem, hogy a kitartásod eredményt hoz hamarosan! Legtöbb esetben egy kis pihi, romantika és a problémák átbeszélése és azoknak a közös megoldása is sokat segít.

22/N

2011. márc. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a gyógyszert már kb egy éve szedi,de lehet csak most jött ki a hatása!( de az is lehet csak magamat nyugtatom ezzel a gyógyszeres témával!):(
2011. márc. 27. 08:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Huszon éves korban,azért még aktívabban kéne kívánnia szexet!Nem elhidegülve,ezt tapasztalatból tudom,hamár praktikákat kell beiktatni.hosszú hétvége.Mi lesz 20 évmúlva??
2011. márc. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért kell minden mondatod végére kérdőjel? xD
2011. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsánat, felkiáltójel.. pff reggel van :D
2011. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!